HannaK   2020. 09. 19.

Milyen jó is lenne, ha ott és akkor lehetnénk amikor akarnánk. A nagyszerű, felemelő perceket újraélhetnénk az életükben. Az idővel való játék mindig egy érdekes és hasznos téma.

mamiéstöti2   2017. 09. 21.

Bizakodva és érdeklődéssel vártam a filmet, mert minden adott volt egy jó mozihoz. Aztán kicsit csalódnom kellett, mert nem volt rossz, de semmi maradandóval nem szolgált.

erare   2015. 02. 20.

Kíváncsi voltam, mit hoznak ki az 'időutazás témából'. Kellemesen csalódtam. Egész jó a történet, a főszerepet alakító srác is remekül helytállt a maga karakterében. Leszámítva a tényt, hogy az egyszer nézhető kategóriájú filmek közé tartozik nálam, tetszett.

indingo   2017. 04. 17.

Én kicsit mást vártam történetben. Meg ez a szekrényes dolgot is kicsit nevetséges volt. Azt meg, hogy sosem beszélt a feleségének a dolgokról nekem nagyon furcsa.

ArpiHajdu és Réci   2016. 04. 30.

Nem vagyok oda a romantikus filmekért, de ebben a filmben volt valami, ami nagyon megfogott. Szimpatikus, szerethető karakterek voltak benne, jó történet, szép befejezéssel. Aranyos film, mindenképp érdemes megnézni.

Deku   2017. 07. 24.

Rachel McAdams neve már jó érzéssel töltött el és beigazlódott a tippem. Csodás volt. Hát ez valami eszement módon csúcs állati lett. Nekem legalábbis teljesen hozta azt amit elvártam tőle és totálisan kikapcsolt. Egyszerűen imádtam.

Szilonka   2017. 07. 11.

Már megint egy időutazós film. A szekrénybe bújásos dolog nekem nagyin nem tetszett, nevetséges volt. HA már ilyen stílusú film, akkor az Időutazó felesége.

Domhnall Gleeson édesanyját a valóságban is Mary-nek hívják, akárcsak a filmben.

A kisfiú, aki a film végén a fiatal Tim-et alakítja, nem más, mint a rendező, Richard Curtis fia.

Rachel McAdams harmadszor játssza el egy időutazó szerelmét.

(kázsé)

A film végén az egyik szereplő a "Trash" című könyvet olvassa. Ez a rendező, Richard Curtis következő filmjének címe.

(kázsé)

Ez volt Richard Griffiths utolsó filmje.

(kázsé)

Mary szerepét eredetileg Zooey Deschanelnek szánták.

(kázsé)

A Harry Potter franchise három sztárja is játszik a filmben: Bill Nighy, Richard Griffiths, és Domhnall Gleeson.

(kázsé)

Amerikában a rendező, Richard Curtis születésnapján mutatták be a filmet.