Távkapcs

mamiéstöti2   2018. 12. 03.

Adam Sandler alapvetően jó vígjátékszínész, de nekem ez a film egy kicsit erőltetett, sokkal többet vártam tőle.

indingo   2017. 05. 03.

A jó fajta Adam Sandler filmekhez tartozó alkotás. Gondolom mindenki beleképzelte magát a helyzetbe...Sok jó poén volt a filmben, csak szeretni lehet.

hszpp   2017. 02. 03.

Szerintem nem sokan vannak,akik még nem látták ezt a filmet. Ez is egy örök klasszikus,mindig újranézhető,mindig szórakoztató,kedves kis családi film. Van mögöttes tartalmas is,amellett hogy vicces részekkel van tarkítva. :)

Deku   2017. 09. 13.

Ettől a filmtől bizony én nem voltam odáig, sőt nem hogy odáig nem voltam de egyenesen nem kedveltem. Az eleje egész nézhető viszont még azt a keveset is elveszi az első fél óra után.

GedyPapa   2017. 03. 10.

Jobb az alapötlet, mint a megvalósítás. Adam Sandler a szokásához híven ismét beleesett abba a hibába, amit szokott: a humor és a poén fontosabb, mint maga a történetvezetés. Pedig oly sok mindenre ki lehetett volna még térni. Hiszen sokunkat foglalkoztató kérdés, hogy mi lenne, ha megváltoztathatnánk ezt azt, áttekerhetnénk valamin. Na hátha majd egy másik filmben.

Kate Beckinsale
Adam Sandler

A helyiség neve, ahol Michael a távkapcsolót megkapja: Minden(teljesen)más.

Hazánkban Adam Sandler filmjei között ez örvendett eddig a legnagyobb sikernek.

Genesis Panavision kamerával forgatták le a filmet, igen magas minőségű felbontásba.