indingo   2016. 02. 16.

Az aládumálós rész néhol okoskodásnak tűnt, picit fárasztó volt! Az elképzelés, alapsztori még jó is lehetett volna….sokkal többet ki lehetett volna hozni belőle! Néhol nevetséges és szirupos, a történet kiszámítható! Egyszer persze meg lehet nézni, de nekem nem az a „még egyszer meg akarom nézni típus”!

puffancshercegnő   2016. 09. 11.

Nagyon tetszett, szép film volt. Kicsit sok volt a narráció, de ettől függetlenül is élvezhető maradt. Érdekes a film alapötlete, elgondolkodtatja a nézőt. Kicsit Benjamin Button-os nekem, csajosabb verzióban, de egy remek romantikus film.

MP170506   2018. 01. 13.

Nagyon jó kis film. Megindító, szép romantikus film. Nem egy cselekmény dús történet, mégis végig leköti a néző figyelmét. A színészek alakítása is nagyon jó.

Szilonka   2016. 04. 10.

Picit többet vártam a filmtől, néhol kicsit nevetségessé vált. A történet jó lenne, de ahogy Adaline "halhatatlanná" válik nem nem jól kidolgozott és voltak benne szirupos részek is. Kár érte.

nanita95   2018. 07. 29.

Nem volt rossz ez a Darioo Naharis-os romi film, viszont 1 nagy probléma van vele. KOPINCS. A mindörökké sorozat ugyan ezt az öröklétes dolgot feszegeti és a miértjét a halhatatlanságnak nem ennyire bődületes hülyeséggel magyarázza. Nem mellesleg 1 évvel hamarabb is jött ki mint ez a csoda. Ennek ellenére a film nem lett rossz egy romantikus estéhez megfelelő. Ami szemet szúrt és nagyon tetszett hogy hihetetlen jól megcsinálták a Chastingot. A szereplők ( rokonok) nagyon hasonlítottak ugyan az a homlokcsont arcszerkezet hasonló testfelépítés. Ami még tetszett az a vágás. Nem mindenhol sikerült jól de vannak részek ahol viszont kiemelkedően jól megcsinálták. A koppintás miatt csak 3 csillag de a kivitelezés és Dário Naharis mentett ennek a filmnek egy + csillagot, ennek okán a jó minősítés.

Harrison Ford
Harrison Ford
Kathy Baker
Amanda Crew
Blake Lively

Mit tennél, ha nem öregednél többet? Valószínűleg sokkal értelmesebb életet élnél, mint Adaline, akinek csak a menekülésre futja. Ennek ellenére is megszeretjük az Adaline varázslatos élete örök ifjú hölgyét – de valószínűleg csak azért, mert a szuperbájos Blake Lively alakítja. több»

Elég ínséges időszakban kerül magyar forgalmazásba az Adaline varázslatos élete, ugyanis ilyen csendes és eseménytelen hónap ritkán akad a mozivilágban, mint ez az áprilisi. Talán az sem véletlen, hogy a címfordítók egy, az Amelie kultuszt erősítendő magyar címmel rukkoltak elő, hiszen az átlag mozinéző számára nem túl ismerősen csengő nevek tűnnek fel a stáblistán. Túlzás lenne a részemről, ha kikiáltanám az év filmjének az Adaline-t, de őszintén remélem, hogy jól fog teljesíteni a kasszáknál, ugyanis minden hibája ellenére elmondható róla, hogy egy szerethető, színvonalas alkotás lett. több»

Az Adaline varázslatos élete trailere alapján mozgalmasnak, izgalmasnak és romantikusnak tűnt. Ám azok, akik kalandos utazást várnak a huszadik századi történelem útvesztőjében, igen csalódottak lesznek. több»

Adeline 107 éves azokban a részekben, amelyek napjainkban játszódnak.

(ArpiHajdu és Réci )

Oregon államban a valóságban nincsen Ashton nevű város.

(ArpiHajdu és Réci )

2010 és 2013 között a filmnek számos rendezőjelöltje volt. Andy Tennant, Gabriele Muccino, Isabel Coixet. A stúdió azonban végül Lee Toland Krieger mellett döntött, amelyet 2013. október 16-án jelentett be.