Lonka   2020. 03. 05.

Ilyen romantikus filmet még nem láttam. Először kicsit unalmasnak tűnt, de után teljesen átértékeltem a véleményemet.

indingo   2018. 04. 01.

Elgondolkodtató film, sok egyedi megoldással. Érdekes volt az idő kezelése. Nem is rémlik más film ,ahol ennyire a szellem oldaláról mutatnának be egy történetet. Ami zavart az az extra hosszúságú jelenetek. A csaj a földön ülve közel 5 percig ette a pitét.

HercegPeter   2018. 11. 02.

Valószínűleg kevesen vannak olyanok, akik az ilyen filmeket értékelni tudják

Ezt a filmet úgy érdemes nézni, hogy a lejátszási sebességet a duplájára, vagy annál is többre állítjuk. Borzasztó nehezen indul. Ez egyértelműen egy művészfilm akar lenni, ahol bevett módszer a jelenetek elnyújtása. Viszont 5 percig azt nézni, ahogy... teljes kritika»

Szilonka   2018. 08. 15.

Eléggé a film hatása alá lehet kerülni. Kicsit más mint a megszokott.

TomÁcs   2018. 04. 20.

Különleges film. Sok apró történés van benne, amin könnyen átsiklik az ember. Érdekes, hogy szellemes sztori mégsem félelmetes, inkább elgondolkodtató történet.

VvV   2018. 11. 02.

Nem mindennapi történet az biztos. Egy különleges oldalról közelíti meg a szellemvilágot.

BoBamburg   2018. 05. 31.

Nagyon egyedi és szerethető film, de tény, hogy nem mindenkinek lesz nézhető. Történet lassú, amivel nincs is baj, de néhol túl lassú (mikor Rooney Mara-t nézzük ahogy megeszik egy tál pitét és közbe összeomlik, mindezt hosszú percekig és vágás nélkü... több»

Rob Zabrecky
Rob Zabrecky

A film zeneszerzője, Daniel Heart ötödik közös munkája a rendezővel, David Lowery-val.

A filmben a szellemet (állítólag), nem mindig Casey Affleck alakította.

A film forgatókönyvében alig tíz oldalnyi szöveg szerepelt.

Összességében az új Lowery- alkotás egy gyönyörű, fájdalmas óda a szerelemhez; a (főként hiábavaló) lét szörnyűségéhez és elviselhetetlen fájdalmához; valamint a halálhoz, amely ezúttal nemcsak a túlélőt, hanem a halottat is kínozza. A zseniális kivitelezés, a lehengerlő színészi alakítások, a magával ragadó zene és a szívfacsaró történet napokig a nézővel marad; eleinte földhöz vágja, majd akarva-akaratlanul más szemmel láttatja vele a világot.

9,5/10 több»