Alkonyat

Puncs   2019. 04. 06.

Szerintem az Alkonyat filmek közül ez az egyetlen, ami egész jól sikerült. Ezután folyamatosan csökkent a filmadaptációk színvonala. Aki bírja a vámpíros filmeket, annak egészen biztosan tetszeni fog. A film leginkább a tizenéveseket célozza meg, úgyhogy mély mondanivalót és hatalmas színészi alakításokat nem kell tőle várni. Nekem a zenéje az, ami igazán bejött.

indingo   2017. 05. 02.

Amikor először láttam még tetszett is, ma már tuti letagadom. Elindította a vámpíros hullámot, ami azóta is megállíthatatlan. A színészek legalább jót kaszáltak vele.

Deku   2017. 10. 22.

Ez volt az a film ami elérte nálam, hogy érdemes volt belevágni. Remek alkotás igazán érdemes megnézni. Nagyon kellemes hatást ért el a végére ez a film. Szerintem nagyon megérte megnézni ezt a filmet.

Orosz István   2017. 07. 29.

Én elaludtam rajta, nem igazán fogott meg. Csak a nyálaskodás ment benne, értelemes történet, vagy cselekmény nem bontakozott ki. Nagyon gyenge, sőt borzalmas lett.

GedyPapa   2017. 03. 07.

Ez még vállalható volt, hogyha a saját kategóriájában nézzük. Megvolt a felvezetése egy hosszabb terjedelmesebb filmsorozatnak: szereplők bemutatása, alapproblematika, szerelmi szál és a végén egy gyengére sikerült, de mégis "tinikompatibilis" párharc. A sorozat legjobb darabja volt, de sajnos folytatták..

A vámpírok háza valójában egy üzletemberé volt.

(HETEDIK )

Pattinson valóban zongorázott a filmben.

(HETEDIK )

Stewart ülepét ki kellett bélelni szivaccsal a fenékre ülős jelenetnél.