Charlie St. Cloud halála és élete (2010)

Charlie St. Cloud

kevelin   2019. 06. 01.

zac efron legjobb filmje. nagyon magval ragadó ahogy kibontakozik előttünk a történet. sok olyan drámát láttam ami nem tudott meg fogni hát ez meg tudott. a legjobban pedig a srác őrlődése, megoldáskeresése tetszett s ezt zac jól eljátszotta. sosem gondoltam volna hogy ilyen szerepben is jó lehet a srác

indingo   2017. 05. 03.

Kicsit féltem a filmtől, de meglepően tetszett. Kicsit megrázó a történet és sok-sok érzelem van benne. Egyszer mindenképp érdemes megnézni.

Deku   2017. 12. 10.

A végéig fenn tartja az elvárható izgalmi faktort és emiatt lesz annyira kiváló. Szinte berántja a nézőt a film világába és végig repíti az egész történeten és szórakoztatja azt. Igazán nagy kedvencem.

Bazzzsi   2017. 11. 04.

Egy haláleset mindig nagyon megrázó egy családban és ebben a filmben ez a dráma nagyon kijött. A szenvedés és az útkeresés, a fájdalom leküzdése ízlésesen volt ábrázolva.

Greeta   2017. 12. 19.

Zac Efronnak sokkal jobban állnak a drámai szerepek, még ha a vígjátékokat is részesíti előnyben. Egy testvér elveszítése borzasztó és feldogozható dolog. Ez a kínzó fájdalom átjött a filmből.

Niki18   2015. 11. 02.

nagyon szeretem. Zac Efron szerintem egyik legjobb filmje. Nagyon jó hangulata van a filmnek és amúgy is nagyon szeretem a drámákat. Megható jelenetek is vannak benne.

batukán   2017. 08. 04.

Szerintem ha egy film elgondolkodtat és képes néhány nyitott kérdésre új választ adni a néző számára, akkor az elég sokat jelent. Ez esetben nem túl jól sikerült.