Benjamin Button különös élete

Benjamin Button különös élete

The Curious Case of Benjamin Button
Puncs

Benjamin Button élete rendhagyó módon indul: nyolcvan esztendősen jön a világra, s onnantól egyre csak fiatalodik. Életpályája olyan, mint másoké: a halál felé tart. Az 1918-ban New Orleans-ban született férfi nevelőszülőknél tölti életet első néhány évét, majd bejárja a világot, felfedezi… Több

Rendező: David Fincher
Premier (HU): 2009.02.05.

2024.01.11 Szentgróti Patrik

Az egyik kedvenc filmem. Nagyon érdekes és nem megszokott története, valahogy nagyon jól összerakták. A színészek meg ki merem jelenteni, hogy nagyot alkottak benne. Nagyon jó kis film. Érdemes megnézni, csak ajánlani tudom.

2019.03.15 Puncs

Nem egy rossz film, de van David Finchernek ennél sokkal jobb filmje is. Kicsit giccses és szentimentális, viszont nagyon ötletes alkotás. Az öregedést és az elmúlást mutatja be úgy, hogy a főszereplő visszafelé öregszik. Vannak benne megható jelente... Több

2017.07.25 Deku

Brad Pitt itt nagyon meglepett, nem szerettem a filmjeit de ez tuti királyra sikeredett. A legtöbb elem amit használtak benne szinte kiváló szintet ütött meg és nem éreztem egy percig se az unalom szikráját sem. Nem is gondoltam az elején, hogy ennyire szuper lehet.

Jó film,mert merész,és újat akar adni.Sikerült is,engem meglepett!Tudtam,hogy nem lehet Happy End a vége,de sebaj,így is különleges film élményt nyújtott!

2016.02.18 indingo

Abszolút bugyuta történet és ami még jobban zavart, hogy mindenkinek természetes volt, hogy igen a csávó nem öregszik, hanem fiatalodik. Pitt nélkül talán fel se kapják ennyire a filmet.

A film 334 millió dollár bevételt termelt.Szerző: LionelMessi10

Taraji P. Henson a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb női főszereplőnek járó díjára.Szerző: mamiéstöti2

A filmet 150M $-os költségvetésből forgatták 2006 novemberétől, 2007 májusáig. Szerző: dulkap

Danny Boyle félretette Solomon Grundy című projektjét, mert a története túlságosan is hasonlított erre a filmre.Szerző: dulkap