Azután (2010)

Cécile De France
Bryce Dallas Howard
Bryce Dallas Howard
Matt Damon

belavagyok   2020. 10. 22.

Nem egy megszokott Clint Eastwood rendezésű film, nem a legjobb tőle pedig elsőre a története sokat sejtetett. Jól indult a film, de nekem a közepétől fájóan unalmassá vált.

hsanya182   2015. 08. 24.

Szerintem egy elég könnyed és valóságos családi jellegű film lett belőle, ahol végül is főhőseink külön-külön kapcsolatba kerülnek a halállal, majd sorsuk "véletlenül" egybefonódik. Igazából a film jól bemutatja, hogy nincsenek vélelenek és az embekr... több»

indingo   2019. 08. 15.

Izgalmasan, már-már hátborzongatóan indul a film, de után picit bealszik a történet. Kicsit jobbra számítottam.

Bazzzsi   2017. 11. 27.

Eléggé felkavaró film, az első fél óra nagyon megindító. Utána egy picit leült a sztori és egy kicsit elveszítettem az érdeklődésemet, de a végére azért összeállt a dolog.

TomÁcs   2019. 10. 15.

Nagyon izgalmas film. Sok minden történik benne, nem kiszámítható.

veress75   2016. 07. 04.

Szerintem picit alul értékelt ez a film, bár ez azért lehet, mert a közönség nem széles körének szánta Eastwood ezt a filmet. Számomra azonban újra bizonyította, hogy egy fantasztikus rendező. Matt Damon jó választás és mellette a többi színész/nő is fantasztikusan alakított.

Dorkateo   2016. 07. 16.

Gyönyürű, érzelemdús ballada 3 emberről és a misztikumról Clint Eastwwod módra. Műfajában nagyszerű, aki ezt unja, az más típusú filmeket nézzen. A 3 szálon futó cselekmény nagyon is összefügg, ezt az elejétől fogva lehet érezni, nem csak a végére lesz világos a kapcsolódás.

A filmet nem vetítették tovább Japánban a 2011 márciusi nagy cunami után.

(kázsé)

Egy ideig úgy volt, hogy Matt Damon nem tudja vállalni a filmet, ezért ajánlotta maga helyett Christian Bale-t, Casey Afflecket, Hayden Christensent, Josh Brolint.

(kázsé)

A filmben látható egyik metróállomást digitálisan átalakították.

(kázsé)

A film egyik mellékszereplője saját bevallása szerint mentalista, és a paranormális jelenségek szakértője.

(kázsé)

A forgatást 2009 decemberében leállították egy hónapra, amikor Matt Damon a Sorsügynökség c. filmet forgatta.