Játssz egy PlayStation-ért ·  Fórum Login

Ház a tónál

bettina50   2019. 10. 12.

Kedvenc filmjeim egyike. "Többszörnézős."

indingo   2017. 04. 18.

Gyönyörű romantikus film, a legnagyobb kedvencem. Már a szereposztását is imádtam, a története pedig igazán szépen kidolgozott. magával ragad a történet elbeszélése.

Deku   2017. 07. 10.

Meglepődéssel töltött el, hogy ennyire tetszett. Ütős film lett. Nagyon rendben volt mind történetileg mind pedig Keanu és Bullock játéka. Nekem ennyi elég is volt ahhoz hogy jól szórakozzak.

GedyPapa   2017. 05. 16.

A megtekintése után nagyon sokat gondolkodtam rajta, amit azért kevés film mondhat el magáról, hogy gondolkodásra serkent. Mind Keanu Reeves, mind Sandra Bullock hihetetlen alakítással teszi zseniálissá a filmet.

MP170506   2017. 07. 31.

Nem tudom ennek a filmnek, hogy lehet ilyen jó értékelése...?! Én háromszor próbáltam végig nézni, de egyszer sem bírtam. Nyálas az egész, a színészek pedig nagyon gyengén hozzák ezt a karaktert.

A filmben két alkalommal is látható egy-egy jelenet Alfred Hitchcock "Forgószél" című filmjéből, sőt az egyikben, mintegy szignóként maga a rendező is szerepel a képen.

(Berto49)

Az üvegház miatt nem tudták a belső jeleneteket stúdióban felvenni, ezért is kellett megépíteni a házat.

(Dorkateo)

A házat a stáb részére építették, mert nem találtak megfelelő helyet a forgatáshoz. Aztán le is bontották, a helyi előírásokat betartandó.

(Dorkateo)