Játssz egy PlayStation-ért ·  Fórum Login

Nagyonjóképű   2020. 03. 19.

Az egyik legjobb romantikus film amit láttam, pedig alapvetően nem kedvelem a műfajt. Zseniális színészi alakítások, megérintő történet. Az egyik nagy kedvencem.

Mavil   2016. 06. 09.

Anthony Hopkins és Brad Pitt egyaránt kiváló színészek, jelen filmben is tökéletesen formálták meg saját karakterület. A film már-már igazi klasszikusnak tekinthető, remek alkotás.

Bogi87   2016. 05. 27.

Egyik kedvenc filmem. Megható, elgondolkodtató, olykor humorral fűszerezve.

Deku   2017. 09. 24.

Nagyon kellemes stílusban szórakoztat ez a film. Nem gondoltam volna, hogy ennyire jó lesz de tévedtem. A karaktereket külön kiemelném mert nagyon összetettek és szerethetőek.

szaka123   2016. 01. 22.

Sokáig halogattam a megnézését. Brad Pitt és Anthony Hopkins is nagyszerű színészek, ezért sort kerítettem rá. Nem bántam meg, ajánlom, hogy egyszer mindenki nézze meg. Minden megvan benne, ami egy jó filmhez kell. Hatalomvágy, átverés, családi kapcsolatok, szerelem, nagy finálé!

Brad Pitt

Az a kastély, amit a filmben látunk nem díszlet, hanem a Rhode Island-i Aldrich kastély.

(dailyfilmsan )

142,9 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

A filmet 90 millió dolláros költségvetéssel forgatták.

(LionelMessi10)