Nap nap után

Justice Smith
Jacob Batalon
Lucas Jade Zumann
Debby Ryan

A 16 éves Rhiannon beleszeret egy különös lélekbe, akit csak A-nak hívnak, és minden egyes nap más ágyban, más-más testben ébred. A kettejük között kialakuló kapcsolat olyan erős, hogy elhatározzák, minden nap megkeresik egymást, pedig még csak nem is sejtik, mit és kit hoz a következő… Több

Forgatókönyvíró: Jesse Andrews
Premier (HU): 2018.03.22. | HBO Max (2021.03.21.)

2019.09.25 Ms. Akárki

Angourie Rice miatt néztem meg végül, mert imádom a színésznőt már a Black Mirorr sorozat óta, de ez a film sajnos nagyon semmitmondó tinifilm. Pedig az alapkoncepció amúgy nem lett volna rossz, de a miértek megválaszolása nélkül sajnos nincs tétje a film mondanivalójának.

2018.06.07 indingo

Az utóbbi években futószalagszerűen kerülnek a mozikba az olyan filmek, amelyeknek egy fiatal korosztály számára szóló könyv adja az alapját. A Nap nap után is egy ilyen történet. A könyvet nem olvastam, nincs összehasonlítási alapom. A leírása alap... Több

2018.04.15 ArpiHajdu és Réci

Én vagyok a pasim???

Nagyon vártam ezt a filmet, mert manapság a jó romantikus film ritka, mint a fehér holló, s a Nap nap után története szempontjából igen egyedinek ígérkezett. Szerencsére nem is kellett nagyon csalódnom benne, mert egy kellemes hangulatú, fiatalokkal ... Teljes kritika

2018.03.27 alexxx

Egész eredeti történettel megfejelt, azonban összességében az átlagba tökéletesen belesimuló romantikus randifilm. Megvan az ilyennek a helye a mozikban, és megvan a közönsége is. Feledhető, de korrekt, ha röviden és velősen akarom megfogalmazni a dolgot.

2018.08.27 Bizsu82

Lassú cselekményű, de szép és megfogó romantikus film. Szereposztása találó, a színészek meggyőzően, hitelesen alakítanak, beleéltem magam a történetbe. Magával ragadó, jól összerakott film.

A film összbevétele 6 102 076 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 94 325 400 forintot termelt. A hazai mozik összesen 78 404 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Jacob Batalon és Angourie Rice második közös filmje a Pókember: Hazatérés után. Szerző: hp

A Nap nap után forgatása 2017. júliusában kezdődött meg Torontóban, Kanadában. A munkálatok július 6-tól augusztus 12-ig tartottak. Szerző: hp

David Levithan azonos című regényének filmadaptációja. Szerző: hp

A film eredetileg február 2-án debütált volna az Államokban, de a forgalmazó előbb áprilisra halasztotta a premiert, végül mégis visszatértek a februári bemutatóhoz. Az országos premierre február 23-án került sor.Szerző: hp

(2018. 03. 29.)
Annyira adta volna magát, hogy minden részben egy új arcot és problémakört ismerünk meg A-n és a testvándorlós képességén keresztül, így viszont lett egy kapkodós, de jószándékú film belőle.

Értékelés: 6.4/10
(2018. 04. 18.)
A testen átívelő szerelem
A téma, amit ez a film felvet tagadhatatlanul nagyon izgalmas bárki számára. Egy lány és egy olyan lélek szerelméről szól, aki minden nap más ember testében kel fel. De a film nézése közben mégis könnyedén unatkozhatunk és nem érezhetjük azt az igazi teljes filmélményt. Több

Értékelés: 7.8/10
(2018. 03. 29.)
Kérdésünkre a válasz tehát határozott igen; Michael Sucsy rendező nagyszerű romantikus fantasyt készített. A Nap nap után valószínűleg sokak számára fog majd “többször nézős” kategóriába kerülni – akkor is, ha már rég maguk mögött hagyták a középiskolás kort. Több

(2018. 03. 20.)
Tanmesének és szerelmes filmnek is ajánlom. Tanmese, amely elmondja, ne légy vak, ne csak nézz, láss is! 80/100 Több

Értékelés: 6.5/10
(2018. 03. 24.)
Gondolatébresztő romantikus tinifilm – nem, nem ment el az eszem, tényleg egészen üdítő darab a David Levithan regényéből készült adaptáció. 65/100 Több