Nap nap után

Every Day

Artsomnia
2018/03/20

Tanmesének és szerelmes filmnek is ajánlom. Tanmese, amely elmondja, ne légy vak, ne csak nézz, láss is! 80/100 Több

Filmezzunk.hu
2018/03/23

Értékelés: 7.1/10
A Nap nap után című film rávilágít arra a tényre is, hogy mivel manapság háttérbe szorulnak az igazi emberi értékek, milyen fontos hogy azokat megéljük, átéljük. Fontos, hogy ez határozza meg életünket, mert sajnos a jelen generációt, – amivel a filmben is találkozunk-, a megjelenés, a küllem motiválja az ismerkedésben, a kapcsolatokban, a kommunikációban. 71/100 Több

Vox.hu
2018/03/24

Értékelés: 6.5/10
Gondolatébresztő romantikus tinifilm – nem, nem ment el az eszem, tényleg egészen üdítő darab a David Levithan regényéből készült adaptáció. 65/100 Több

Supernatural Movies
2018/03/29

Az ígéretes alapsztori és a jó-rosszabb színészi alakítások miatt azonban sajnos ez is csak egy semmi különös romantikus film lett. Azonban aki szereti az ilyeneket, annak egyszer nézősként jó lehet. Esetleg sorozatként jobban működhetett volna. Kár érte... 6/10 Több

Cornandsoda.com

Értékelés: 7.8/10
Kérdésünkre a válasz tehát határozott igen; Michael Sucsy rendező nagyszerű romantikus fantasyt készített. A Nap nap után valószínűleg sokak számára fog majd “többször nézős” kategóriába kerülni – akkor is, ha már rég maguk mögött hagyták a középiskolás kort. Több

24.hu
2018/03/29

Annyira adta volna magát, hogy minden részben egy új arcot és problémakört ismerünk meg A-n és a testvándorlós képességén keresztül, így viszont lett egy kapkodós, de jószándékú film belőle.

Néztem Egy Filmet
2018/04/18

Értékelés: 6.4/10
A testen átívelő szerelem
A téma, amit ez a film felvet tagadhatatlanul nagyon izgalmas bárki számára. Egy lány és egy olyan lélek szerelméről szól, aki minden nap más ember testében kel fel. De a film nézése közben mégis könnyedén unatkozhatunk és nem érezhetjük azt az igazi teljes filmélményt. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!