Azután

Hereafter

2024.01.14 Majorkas

Egyik kedvenc

Nemcsak Matt Damon miatt csodálatos ez a film, hanem maga a történet, a rendezés és a karakterek miatt is. Ezt csak az értheti, aki mögé lát ennek a filmnek, nyilván nem mindenkinek való, csupán ezért ennyire alulértékelt.

2015.08.24 hsanya182

Szerintem egy elég könnyed és valóságos családi jellegű film lett belőle, ahol végül is főhőseink külön-külön kapcsolatba kerülnek a halállal, majd sorsuk "véletlenül" egybefonódik. Igazából a film jól bemutatja, hogy nincsenek vélelenek és az embekr... Több

2019.08.15 indingo

Izgalmasan, már-már hátborzongatóan indul a film, de után picit bealszik a történet. Kicsit jobbra számítottam.

2016.07.16 Dorkateo

Gyönyürű, érzelemdús ballada 3 emberről és a misztikumról Clint Eastwwod módra. Műfajában nagyszerű, aki ezt unja, az más típusú filmeket nézzen. A 3 szálon futó cselekmény nagyon is összefügg, ezt az elejétől fogva lehet érezni, nem csak a végére lesz világos a kapcsolódás.

2017.11.27 Bazzzsi

Eléggé felkavaró film, az első fél óra nagyon megindító. Utána egy picit leült a sztori és egy kicsit elveszítettem az érdeklődésemet, de a végére azért összeállt a dolog.

2019.10.15 TomÁcs

Nagyon izgalmas film. Sok minden történik benne, nem kiszámítható.

2016.07.04 veress75

Szerintem picit alul értékelt ez a film, bár ez azért lehet, mert a közönség nem széles körének szánta Eastwood ezt a filmet. Számomra azonban újra bizonyította, hogy egy fantasztikus rendező. Matt Damon jó választás és mellette a többi színész/nő is fantasztikusan alakított.

2020.10.22 belavagyok

Nem egy megszokott Clint Eastwood rendezésű film, nem a legjobb tőle pedig elsőre a története sokat sejtetett. Jól indult a film, de nekem a közepétől fájóan unalmassá vált.

2023.07.09 BÉLA Nézhetetlen

Rossz

A film felében nincs szinkron.

2015.06.26 Tomi

Nem pont az a film lett amit vártam és ezért nem is tetszett. Bár a téma választás jó volt. Néhol úgy tűnt hogy egyszerre 3 filmet nézek de ez persze a végére összeállt egy egésszé, viszont nagyon lassú a film és így a két óra nagyon hosszúnak tűnt. ... Több

2014.12.20 Toncsi

Jó kis film volt, érdekes téma ez, jó kérdés, hogy hogy lehet feldolgozni úgy, hogy ne legyen belőle vallásos vagy másmilyen propaganda. Szerintem itt sikerült.

2015.06.08 VenuszProjekt

Engem ez a film sajna nem igazán tudott lekötni. Emellett igazán lehúzósnak találtam, és voltak részek, ahol például meg-megbillent a fejem, és szinte elaludtam rajta. Nagyon hosszú volt, és nagyon lapos. Nálam nem igazán érte el azt a drámai hatást, amit a készítők szerettek volna.

2015.10.29 Faarkaas

Van egy két valamelyest érdekes resz de osszességében túl hosszú túl nyomott és vontatott. Nem kötött le mondhatni hogy unatkoztam rajta. A várakozásommal ellentétben gyenge film.

2014.11.16 kasztni

Kicsit hosszú volt számomra ez a film. Nem mondanám, hogy nagyon unalmas volt, inkább vontatott, nem annyira jött át az egész. Nem húznám le azért nagyon.