Charlie St. Cloud halála és élete

Charlie St. Cloud

2022.01.20 KCintia

Szép!

Ez a film az egyik legszebb és legérdekesebb film, amit valaha láttam! A -1 csillag csak azért van, mert néha voltak üresjáratok benne. Maga a sztori érdekfeszítő volt, és drámai, de ugyanakkor mégis szép. Imádtam, ahogy meg van jelenítve a földi élet és a túlvilág, illetve a két világ közti élet is. Néhány rész még el is érzékenyített. Le a kalappal Zac előtt! Bánom, hogy csak most láthattam ezt a filmet, de nem utoljára!

2017.05.03 indingo

Kicsit féltem a filmtől, de meglepően tetszett. Kicsit megrázó a történet és sok-sok érzelem van benne. Egyszer mindenképp érdemes megnézni.

2017.12.10 Deku

A végéig fenn tartja az elvárható izgalmi faktort és emiatt lesz annyira kiváló. Szinte berántja a nézőt a film világába és végig repíti az egész történeten és szórakoztatja azt. Igazán nagy kedvencem.

2017.11.04 Bazzzsi

Egy haláleset mindig nagyon megrázó egy családban és ebben a filmben ez a dráma nagyon kijött. A szenvedés és az útkeresés, a fájdalom leküzdése ízlésesen volt ábrázolva.

2017.12.19 Greeta

Zac Efronnak sokkal jobban állnak a drámai szerepek, még ha a vígjátékokat is részesíti előnyben. Egy testvér elveszítése borzasztó és feldogozható dolog. Ez a kínzó fájdalom átjött a filmből.

2019.06.01 kevelin

zac efron legjobb filmje. nagyon magval ragadó ahogy kibontakozik előttünk a történet. sok olyan drámát láttam ami nem tudott meg fogni hát ez meg tudott. a legjobban pedig a srác őrlődése, megoldáskeresése tetszett s ezt zac jól eljátszotta. sosem gondoltam volna hogy ilyen szerepben is jó lehet a srác

2015.11.02 Niki18

nagyon szeretem. Zac Efron szerintem egyik legjobb filmje. Nagyon jó hangulata van a filmnek és amúgy is nagyon szeretem a drámákat. Megható jelenetek is vannak benne.

2017.08.04 batukán

Szerintem ha egy film elgondolkodtat és képes néhány nyitott kérdésre új választ adni a néző számára, akkor az elég sokat jelent. Ez esetben nem túl jól sikerült.

2017.12.30 fcbnandi

Egyik kedvenc filmem lett. Nagyon szeretem, bár nagyon szomorú az egyik jelenet, amin rögtön elsírtam magam. Azonnali sírógörcsöt okozott és egyik film sem váltott még ilyet ki belőlem.

2016.11.24 Topicica

Nagyon jó romantikus film volt kis természetfelettivel még érdekesebbé téve.

2016.02.22 fussballgott

nagyon imádom! :) nagyon hangulatos kis romantikus fim ez. :) volt benne egy jelenet, amelyiken nagyon elsírtam magam. annyira megható volt...és soha semmilyen film nem siratott meg így, mint ebben az a bizonyos jelenet.