Alkonyat: Hajnalhasadás - 1. rész (2011)

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

Alkonyat: Hajnalhasadás - 1. rész

Deku   2017. 11. 20.

Nagyon egyben van a film, stabil és erősen oda üt. Egyszerű dolga van az embernek vele, hogy megkedvelje a karakterek egyediségét és magát persze a történetet is. Szerintem remek történetet veszít az ki nem nézi meg.

MP170506   2016. 11. 23.

Szerintem jó lett. Izgalmas, fordulatos sorozat, romantikával és akcióval fűszerezve. Bár a színészek nekem nem nyerték el a tetszésemet. Ennek ellenére nézhető, jó film.

Szilonka   2016. 04. 15.

Az első rész még elmegy, azt is mondhatnám, hogy érdekes. Van valami története és eljutunk A pontból B-be. A többi résznél már megy le erősen a színvonal és az egyes részekben minimális tartalom van.

Norbi   2018. 07. 27.

Értem, hogy nagyon sikeres lett ez a vámpírosdi, de nem kéne elnyújtani az egész filmet, így is minimális tartalmi része van. De ami volt az kétségtelenül jó volt.

diumiu   2017. 06. 30.

Izgalmas és egyben vontatott részről van szó, de ennél a történetnél ezt már megszokhatta a néző. Kitartok a befejező részig, de csak azért mert kíváncsi vagyok a kivitelezésre.

Coppola lánya is esélyes volt a rendezésre.

(HETEDIK )

A filmben látható szexjelenet meg lett vágva.

(HETEDIK )

A filmben CGI technológiát alkalmaztak.