Lamboh   2017. 10. 18.

Kár volt elkészíteni. Nyomokban sem tartalmaz magában semmit azokból a dolgokból, amik az első filmnek még meg voltak.

nanita95   2018. 09. 09.

Számomra a második rész kicsivel jobban fel van építve mint az első. Több információval indulnak a nagy életnek a gyerekek, de a vége egy katasztrófa. Szó szerint idegesítő. Miért kell ez a nagy melodramatikus vég és miért nem mennek el a szigetről? Végül is majd 12 évig vártak hogy elmehessenek onnan ha nem régebb óta....

Vitya   2015. 02. 04.

Számomra ebből is az eredeti, első rész a kedvenc, de szívesen néztem ezt is. Az ember beleéli magàt ebbe a más világba, egyszer meg lehet nézni.

AESB   2015. 06. 16.

Az első rész szerintem is sokkal jobb, bár arról se mondható el nagyon sok minden. Aranyos, kedves történet. A színészek talán ebben a részben jobbak!