Kék lagúna: Az ébredés (2012)

Blue Lagoon: The Awakening

Valéria   2020. 03. 06.

The blue lagoon

Gyenge. Béna. Nem jött be. Aki el tud vonatkoztatni a felszínességtől, és kizárólag a tömény, feltétlen romantika érdekli, az megkapja, szóval hajrá, de aki bármi logikusabbra, érettebbre, mélyebbre vágyik, az inkább kerülje el...

dailyfilmsan   2019. 02. 08.

Számos dologban eltér a régebbi részektől. Maga az hogy a modern világban játszódik elfogadhatóbbá teszi a film vonalát. A fiatalok találékonyak és elég hamar rájönnek hogy mit is kell tenniük. Ez is egy különbség hiszen a régi filmekben a szigeten n... több»

authorgirlll   2017. 12. 30.

Nagyon jó újra gondolása egy régi sztorinak. Megmutatja a modern ember reakcióját ha szó szerint elveszik a tengeren. Megmutatja, milyen szabadok lehetünk, ha a társadalom szabályai nem kötnek. Megmutatja, hogy csupán két hónap alatt mennyire elszok... több»

adibandii   2015. 04. 25.

Szerintem egy nagyon szép romantikus film.A két főszereplő is jól ki lett választva,a történet jól meg lett irva,és tetszett,hogy most tinédzserek ragadtak a szigeten és nem középkorúak.

veresszsoltika   2017. 09. 22.

Szép és látványos, megható film, csodálatos jelenetekkel, képi hatásokkal. Tetszettek a színészek benne, és a dramaturgia is kitűnő. Klassz, kedves film.

Mmaarrttoonn   2016. 03. 31.

Nagyon szép film, ami az egész családnak igazi kikapcsolódás lehet. Látványos, kellemes, érzelmes és romantikus film jó színészi karakterekkel és rendezéssel.

Bernyke   2015. 01. 28.

Igaz, hogy a legelső Kék Lagúna sokkalta jobb! Ezzel a filmet viszont a 21. századba hozták vissza! Imádom !

Denise Richards
Denise Richards

A szereplők a Karib-szigetek egyikén esnek csapdába, ahol egy párduccal találkoznak, viszont a Karibi-térségben sehol nem őshonosak a párducok.

(dailyfilmsan)

Emma a partin magassarkút visel viszont a többi jelenetben szandált.

(dailyfilmsan)

A film Kaliforniában, valamint Hawaii-n, a Maui- szigeten lett leforgatva.

(dailyfilmsan)

A két főszereplő a forgatás során annyira merevek és hidegek voltak egymással, hogy nem tudtak megfelelő átéléssel kommunikálni.

(dailyfilmsan)

Thwaites felkészülés céljából megnézte mind a két Kék lagúna filmet, viszont nem sokat segített neki a felkészülésben, hiszen az előző két rész több ponton lényegesen eltérőek a 3. résztől.

(dailyfilmsan)

A férfi főszereplő, Brenton Thwaites a forgatás előtt soha nem találkozott a Kék lagúna filmekkel.

(dailyfilmsan)

Christopher Atkins az 1980-as film férfi főszereplője is feltűnik benne.

(dailyfilmsan)

Indiana Evens és Brenton Thwaites korábban már szerepeltek az Otthonunk című ausztrál sorozatban.