A szerelem bősége

Stana Katic
Billy Burke
Stana Katic
Radha Mitchell

Charlie író, aki egyik este rémálomból ébredve arra az elhatározásra jut, hogy nyakába veszi a már rég nyugovóra tért várost. Néhány háztömbnyire az otthonától belebotlik a szintén álmatlanságban szenvedő és kutyáját sétáltató Bradley-be. Az éjszaka kellős közepén Bradley diktálni kezd egy történetet, amit Charlie-nak meg kellene írnia. A mű címe: A szerelem bősége. Mivel Bradley igen jártas a témában, ezért felajánlja, hogy összeismerteti pár emberrel, akik kimerítően tudnának mesélni a témáról. Köztük van Kathryn, Bradley első felesége, aki egy másik nőért hagyta ott a férfit, Diana, a második nej, David, a házas szerető, aki cáfolja Diana történetének minden… Több

Forgatókönyvíró: Allison Burnett
Premier (HU): 2008.10.15.

2021.11.22 dandelion1983

Jó film, de mégsem tudtam eléggé szeretni, néha elnagyoltnak éreztem, és nem elég kidolgozottnak.

2020.01.04 indingo

Többféle történetet ismerhettünk meg, amely szálak a végére összefutottak. Izgalmas szereposztás, olykor humoros történet, amely elég életszagú, de mégis dráma.

2020.03.04 Lonka

Picit fájdalmas film volt, több volt benne a könny mint a nevetés. Párszor még biztosan megézem.

2020.01.07 petraszab

Elég megrázó film. Bármelyik pillanatban történhet valami olyan az életünkbe, amely örökre megváltoztat mindent.

2015.02.01 Curacao86

Egy majdnem tökéletes romantikus víg-dráma, kötelező megnézni, már csak a szereplők miatt is. :)

A forgatás Oregon államban (USA) zajlott.Szerző: dulkap

Morgan Freeman és Fred Ward korábban már játszottak együtt a Chain Reaction (1996) című filmben.Szerző: dulkap

Toby Hemingway és Alexa Davalos is május 28-án ünnepli a születésnapját. Szerző: dulkap