Advertisement

Stana Katic
Billy Burke
Stana Katic
Radha Mitchell

dandelion1983   2021. 11. 22.

Jó film, de mégsem tudtam eléggé szeretni, néha elnagyoltnak éreztem, és nem elég kidolgozottnak.

indingo   2020. 01. 04.

Többféle történetet ismerhettünk meg, amely szálak a végére összefutottak. Izgalmas szereposztás, olykor humoros történet, amely elég életszagú, de mégis dráma.

Lonka   2020. 03. 04.

Picit fájdalmas film volt, több volt benne a könny mint a nevetés. Párszor még biztosan megézem.

petraszab   2020. 01. 07.

Elég megrázó film. Bármelyik pillanatban történhet valami olyan az életünkbe, amely örökre megváltoztat mindent.

Curacao86   2015. 02. 01.

Egy majdnem tökéletes romantikus víg-dráma, kötelező megnézni, már csak a szereplők miatt is. :)

KATE   2017. 07. 31.

Nehéz nem szeretni ezt a filmet, annyira emberközeli. A karakterek remekül el vannak találva, talán a legtöbbünk tud is vele azonosulni, és nagyon jól illeszkednek is a film hangulatába. Ami talán egy kissé keserű szájízt hagyott nálam az az összecsapott lezárás. Igencsak sietettek vele az alkotók.

nándi99   2016. 07. 25.

Sajnos azt kell, hogy mondjam ez egy elég rosszul megírt történet. A szokásos kliséken sajnos nem igazán tud túllépni, bár a habkönnyű téma igencsak dinamikusan viszi előre a sztorit. Egyszóval megvan a maga sajátos tempója. Kicsit féltem, amikor meg... több»

A forgatás Oregon államban (USA) zajlott.

Morgan Freeman és Fred Ward korábban már játszottak együtt a Chain Reaction (1996) című filmben.

Toby Hemingway és Alexa Davalos is május 28-án ünnepli a születésnapját.