Séta a Holdon (1999)

A Walk on the Moon

indingo   2019. 02. 15.

Azt gondolnánk egy egyszerű kis nyári történet kalandokkal és a háttérben a Holdra lépés és a szabadság szimbóluma a Woodstocki fesztivál. Elgondolkodtató a téma, hogy mi tart össze egy 14 éves házasságot és bele fér-e a meg nem valósított álmok keresése, megbocsátható-e egy félrelépés. Hát beszélni kell kit mi nyomaszt és mi miért történhetett.

hszpp   2017. 02. 05.

Ugy ültem le a film ele,hogy kb rabolni fogja az idom,de nem baj,nézzük meg. Ehhez képest el is pityeregtem magam a végén. Nagyon szep története van,s igazan kulonlegesen mutat be egy tortenelmi esemenyt.

jazzy   2016. 10. 23.

fantasztikus film, arról is, hogy mennyire tud fájni a szerelem és az összetört szív, hogy mennyire nehéz helyzetbe kerül a nő, aki valami másra vágyik