Rozsda és csont (2012)

De rouille et d'os

elekm90   2020. 04. 14.

Nagyon erős dráma, két kiváló alakítással a főszerepben, főleg Matthias Schoenarts tetszet a tuskó Ali szerepében :) . Nagyon szép íve volt a két karakter kapcsolatának, jó volt látni, ahogy Stepahnie és Ali egyre közelebb kerül egymáshoz. 8,5/10

szaka123   2016. 01. 22.

Hatalmas film, két zseniális színésszel. Marion Cotillard és Matthias Schoenaerts is kitesz magáért. Nagyon jó film, többször is megnézhető, én is így tettem és teszek még, biztosan! Ha csak eszedbe jut, hogy megnéznél valamit, akkor ne ezt válaszd..... több»

indingo   2017. 04. 14.

Igazán felemelőnek éreztem a filmet. Újszerű volt a története, maga a baleset jelenetei eléggé megrázóak voltak. Szép film a küzdésről. A pár kölcsönösen segítette egymást tudtok nélkül.

Berto49   2017. 08. 28.

Szerencsére teljes más volt, mint a többi súlyosan sérült ember életét bemutató film. Egy delfinidomár-nő (Marion Cotillard=Piaf) mindkét lábát elveszíti. Egy vadállat férfi egy ötéves gyerekkel előkerül valahonnan, majd egymásra találnak? Cotillard ... több»

TomÁcs   2018. 04. 23.

Nem volt egy szokványos film. A képi világa is újszerű volt nekem és a hangulat sem a megszokott. A szerelmi szál érdekesen alakult. Érdekes film, tetszett.

vivikejencikelara   2017. 05. 30.

Csodálatos film, bár minden párkapcsolat ilyen küzdő és legyőzhetetlen lenne. Érdemes felkészülni rá mielőtt megnézzük, hiszen kicsit megrázó! Ettől függetlenül viszont ajánlom!

Timcsi   2019. 03. 09.

Marion Cotillard és Matthias Schoenaerts egy filmben? Az rossz nem lehet! A film egyenesen szuper. Az alakítások és maga a történet is remek.