Pippa Lee négy élete (2009)

The Private Lives of Pippa Lee

Ildikó Bacskai   2021. 12. 23.

Pippa Lee négy élete (2009)

Alulbecsült, mellőzött film. A történet talán nehézkesen követhető a zavaros rendezés miatt, de komoly, szomorú és mindennapi az az üzenet, amit én kiszűrtem. Emberi viszonyok, szerencse vagy éppen szerencsétlenség, függőségek, hazugságok kísérik a főhősnő rögös útját, döntései évtizedekre határozzák meg az életét, és amikor már teljesen beleragad a posványba, amit ő maga is teremtett, a sors újra felfordítja az életét, amire idősebb fejjel ismét kényszerül reagálni. Azt, hogy jól dönt-e, döntse el mindenki magának. Én kedvelem a pszichológiai filmeket, ezt pedig jócskán oda sorolnám.

NEO   2019. 10. 09.

Ó, hát én ezzel a filmmel nagyon elvoltam, szerintem egy közös filmezéshez a pároddal nagyon idális.

dadooo   2021. 11. 29.

Hát, amúgy ez egy irtó kellemes és aranyos film, csak nem igazán értem, hogy ki is lehetett a célközönsége. A poénok eléggé fárasztóak és a történet alapszituációja is teljesen kiszámítható.

A filmet Connecticut államban forgatták 2008 áprilisában.

Eredetileg Maggie Gyllenhaal alakította volna Suky-t, de időpont egyeztetési problémák miatt ez nem sikerült és őt váltotta Maria Bello.

Julianne Moore 2 nap alatt felvett a jeleneteit.