Életünk apával

Életünk apával

Infinitely Polar Bear
Berto49

Az Életünk apával című filmdrámában Cameron Stuart, a mániákus depresszióval küzdő férfi megpróbálja eltartani családját, azonban a betegség eluralkodni látszik rajta. Cam végül egy elmegyógyintézetbe kerül, míg felesége két kislányukkal kénytelen elhagyni a családi otthont. Maggie Amelia-val… Több

Rendező: Maya Forbes
Író: Maya Forbes
Premier: 2014.01.18. | HBO Max (2022.07.21.)

2017.12.03 Berto49

Nagy hibám, hogy nem tudnám kellő mértékű toleranciával fogadni egy bipoláris személyiségzavarban szenvedő ember extrém tetteit, cselekedeteit. Tisztában vagyok azzal, hogy ez egy betegség, és az adott egyén nem felelős a dolgaiért, ennek ellenére ne... Több

2017.01.22 ArpiHajdu és Réci

Sajnos a történet igencsak életszagú, amely nem is véletlen, hiszen a rendező gyermekkorát mutatja be. Számomra az ügyes színészi alakítások mellett ennek a filmek abban rejlik az erőssége, ahogy a kislányok viszonyulnak az édesapjukhoz. Többször is ... Több

2016.08.14 Timike

Kicsit fura volt Mark Ruffalot kisgatyában szaladgálva látni, de egyszer meg lehet nézni. Vannak benne élvezetes részek és kicsit unalmasabbak egyaránt.

2016.03.30 Buffy

Ruffalot csak dicsérni lehet ebben a filmben. Igen erős alakítást hozott, de maga sztori is igen erős lett. Nagyon jó szívvel tudom ajánlani!

2016.10.01 paval

Magával ragadó dráma lett, kár, hogy a magyar mozikba nem jutott el, bár ha azt nézem, hogy mekkora közönsége lehetett volna, meg is értem. Mindenesetre nekem nagyon bejött.

Az 1968-as születésű Maya Forbes debütáló egész estés játékfilmje.Szerző: Berto49

A The northern line című dalt, amely a stáblista alatt hallható Maya Forbes testvére, China adja elő.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Az a jelenet, amikor a két kislány a folyósó végén állnak és figyelik, ahogy az apjuk elhagyja őket egy depressziós szakaszában, a Ragyogás című filmre utal, amelyben Danny szintén ilyen formában látja meg az ijesztő ikerlányokat.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A fim a rendező,Maya Forbes gyermekkorán alapul. A stáblista végén látható egy kép is Forbes szüleiről, akiknek a filmet is ajánlja.Szerző: ArpiHajdu és Réci