82% 1119 szavazat

Hol nézheted

FILMINFÓ

Tartalom 1
Hivatalos tartalom

Cal Weaver (Steve Carell) mindent megkapott az élettől, amire egy férfi vágyhat: klassz munka, szép ház, helyes gyerekek, ráadásul diákkori szerelmét vette nőül. Ám mégsem felhőtlen a boldogsága, mert kiderül, hogy csodálatos felesége megcsalja, és még válni is akar. Cal élete gyökeresen… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok
Premier (HU): 2011.09.01. | Max (2024.07.04.)

2024.06.29 Ари Шандор

Marisa Tomei mindent visz

Ryan Gosling, Emma Stone, Julianne Moore, Steve Carell, Kevin Bacon... egy rakás húzónév. És komolyan is vették – ahogyan tőlük elvárható. Marisa Tomeit sajnos először a Mi kell a nőnek? című filmben láttam, ahol nem tetszett. De vélhetőleg, mert azonosítottam az általa megformált karakterrel. De ebben a filmben szerintem a legjobb alakítás az övé! Iszonyatosan vicces, nagyon jól, átéléssel... nagyon hihetően hozza le, amit kell. De ebben a filmben mindenki nagyon jó. Jól érzik magukat a szerepeikben valószínűleg... Ez a film vicces, romantikus, érzelmes, életszagú... nagyon jó vígjáték! És akinek tetszett benne Marisa Tomei, annak ajánlom a Vinny, az 1ügyű című filmet. Ott még igen fiatal, de szintén nagyon jól alakít benne. :-)

2017.04.11 indingo

Már többször láttam és arra kellet hogy rájöjjek, hogy nincs benne semmi különös. Hétköznapi, már-mér ezerszer látott sztori, de valami miatt még is kellemes a film.

2017.10.09 ArpiHajdu és Réci

Az Őrült, dilis szerelem volt az elmúlt évek legjobb romantikus vígjátéka. Elsősorban azért, mert összehozta az aktuális kedvenc színész páromat Emma Stone-t és Ryan Goslingot, akiknek nemsokára már olyan fantasztikus filmet köszönhettünk, mint a Kal... Több

2024.06.10 Erik Csok

A csajozós filmek etalonja!

Hát, komolyan mondom, megnézi az ember ezt a filmet, és jobb kedve lesz tőle! Annyira hangulatos, vidám és jópofa, hogy egyszer mindenkinek látnia kell, fontos mondanivalókat is hordoz magában, és a karakterek is nagyon jók, kedvelhetők. Persze a humor mellett ott vannak a komolyabb részek is, mint minden ilyesfajta filmben, de ez tényleg egy feel-good film! A színészek is nagyon jók, Steve Carell hozza, amit kell, és Julianne Moore karakterére sem lehet haragudni, jól játsszanak, és megvan a kémia közöttük. Ugyanez elmondható Emma Stone-ról és Ryan Goslingról is, aki végre nem fapofa, nem egyszer mondtam már, szerintem az ilyenfajta filmek állnak jól neki, az ő karaktere messze a leglazább a filmben, és el kell ismernem, ezt nagyon is jól hozza, akármennyire nem kedvelem mint színész. Tényleg nézze meg, akit érdekel, az ilyesfajta romantikus filmek kellenek a világnak szerintem!

2021.02.10 elekm90

Egész jópofa vígjáték, egy jóindulatú 4 csillagot kap tőlem. Alapvetően vicces volt, a casting remek, de néhány jelenetet túltoltak. Példaképp a filmvégi iskolai beszéd vagy a fiúk közötti verekedés az udvaron kikészített.

#1

Amikor Robbie kitörli Jessica számát a mobiltelefonjából, egy másik bejegyzést is kiolvashatunk (Joey K). Joey King valójában az a színésznő, aki Jonah Bobo húgát, Mollyt alakítja a filmben.Szerző: ArpiHajdu és Réci

#2

Ez volt Josh Groban első filmszerepe.Szerző: ArpiHajdu és Réci

#3

Emma Stone és Analeigh Tipton a valóságban közel egyidősek (Stone csupán 3 nappal idősebb Tiptonnál). A filmben azonban Stone karaktere a húszas évei közepén jár, míg Tiptoné csupán 17 éves.Szerző: ArpiHajdu és Réci

#4

Julianne Moore, aki a filmben Robbie mamáját alakítja, a Gyerekek jól vannak című filmben Josh Hutcherson egyik (leszbikus) édesanyját játssza, Hutcherson pedig korábban a Zathura, az űrfogócska című filmben szerepelt együtt a Robbie-t megformáló Jonah Boboval.Szerző: ArpiHajdu és Réci

#5

Értékelés: 7/10
(2018. 11. 09.)
Őrült, dilis, szerelem (2011)
Tipikusan az a többszereplős, nem túl sodró lendületű mozi, amelyben a mellékszálak lassan összeérnek, hogy a remek színészek közötti interakciókat minden leosztásban élvezhessük. Így kerülnek még bele olyan remek karakterszínészek is a moziba, mint az elcsábított, majd faképnél hagyott tanárnéni (Marisa Tomei), a feleséget becserkésző szépfiú-koll... Több