Őrült, dilis, szerelem. (2011)

Crazy, Stupid, Love.

elekm90   2021. 02. 10.

Egész jópofa vígjáték, egy jóindulatú 4 csillagot kap tőlem. Alapvetően vicces volt, a casting remek, de néhány jelenetet túltoltak. Példaképp a filmvégi iskolai beszéd vagy a fiúk közötti verekedés az udvaron kikészített.

indingo   2017. 04. 11.

Már többször láttam és arra kellet hogy rájöjjek, hogy nincs benne semmi különös. Hétköznapi, már-mér ezerszer látott sztori, de valami miatt még is kellemes a film.

ArpiHajdu és Réci   2017. 10. 09.

Az Őrült, dilis szerelem volt az elmúlt évek legjobb romantikus vígjátéka. Elsősorban azért, mert összehozta az aktuális kedvenc színész páromat Emma Stone-t és Ryan Goslingot, akiknek nemsokára már olyan fantasztikus filmet köszönhettünk, mint a Kal... több»

Deku   2017. 07. 25.

Tipikusan az a film amit egyszer mindenképp muszáj megnéznie mindenkinek. Hisz a szerelemből mindenki részt vesz és ez bemutatja milyen kusza is tud az lenni.

dailyfilmsan   2017. 11. 05.

Még mindig jó! Hihetetlen sok a szeretet ebben a filmben és nagyon vicces, mindenképp megnézendő ! :D

Ms. Akárki   2019. 05. 18.

Nagyon kellemes romantikus vígjáték. Kicsit olyan mintha az Igazából szerelem stílusát próbálták volna átültetni ennek a filmnek a hangulatában. Egész jól működik benne a kémia és a szereplőgárda zseniális. Emma Stone volt talán a legütősebb ebben a filmben.

Edii   2015. 04. 21.

Nagyon szórakoztató film, de azért vannak benne üresjáratok. Kicsit hosszú lett, ha 20 perccel rövidebbre vágták volna, az jót tett volna neki, de mindettől függetlenül én élveztem a filmet.

Amikor Robbie kitörli Jessica számát a mobiltelefonjából, egy másik bejegyzést is kiolvashatunk (Joey K). Joey King valójában az a színésznő, aki Jonah Bobo húgát, Mollyt alakítja a filmben.

Ez volt Josh Groban első filmszerepe.

Emma Stone és Analeigh Tipton a valóságban közel egyidősek (Stone csupán 3 nappal idősebb Tiptonnál). A filmben azonban Stone karaktere a húszas évei közepén jár, míg Tiptoné csupán 17 éves.

Julianne Moore, aki a filmben Robbie mamáját alakítja, a Gyerekek jól vannak című filmben Josh Hutcherson egyik (leszbikus) édesanyját játssza, Hutcherson pedig korábban a Zathura, az űrfogócska című filmben szerepelt együtt a Robbie-t megformáló Jonah Boboval.

A mozikba "Első randi" álnéven szállították a filmet.

(SódóGA)