Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

Semai   2020. 09. 09.

Ez ez nagyon kellemes , szép film volt. Nekem nagyon tetszett. Ajánlom. :)

Deku   2017. 07. 23.

Meglepetést okozott nekem ez a film, mivel akkoriban még nem nagyon ismertem Ryan Reynolds munkásságát, viszont már itt megtudta magát szerettetni. Nagyon szíven üt és imádtam.

Ms. Akárki   2019. 05. 18.

Kellemes kikapcsolódás mindenkinek aki szereti a romantikus filmeket. Ryan Reynolds eddigi egyik legjobb romantikus vígjátéka. Nagyon szimpatikusak a karakterek és az alaptörténet is nagyon érzelmes. Érdemes megnézni, mert meglepetésekben nincs hiány benne.

SzFa   2017. 10. 18.

Aranyos és érzelmes romantikus film jó humorral. Érzelmes látni ahogy az egyedülálló pasi a lányával hogy oldja meg a dolgokat és a kislány hogyan próbál meg kerítőnőt játszani. Ajánlani tudom a filmet mindenkinek aki szereti a romantikát.

zsirafcica   2018. 06. 03.

Gyönyörű film. Nem hagyja, hogy csalódj a szerelemben és lemondj róla, mert teljesen mindegy hogy hány emberrel vagy együtt, mindig tudni fogod, hogy ki az igazi, és visszatérsz hozzá, csak úgy, mint a pingvinek. Egy életre választanak párt egymásnak... több»

Leoni   2016. 04. 30.

Valamiért nem lett nagyon sikeres ez a film akkoriban, pedig egy teljesen jól összerakott szerelmi élettörténetet vonultat fel, a férfi-nő barátság is érdekes benne, és olyan jó ötlet volt, hogy a gyerekének mesél a korábbi életéről az apa. Kedves, vicces, szívhez szóló film.

N.Béla   2016. 07. 25.

Aranyos és érzelmes romantikus film megfelelő humorral vegyítve. Érzelmes látni ahogy az egyedülálló pasi a lányával hogy oldja meg a dolgokat és a kislány hogyan próbál meg kerítőnőt játszani. A színészek sokat hozzátesznek a film hangulatához és szeretetének megérdemléséhez.

Ryan Reynolds

A telefonszám (212-664-7665), amit Elis ad meg Davidnek, valójában a Universal egyik száma, ami a stúdió több más filmjében is feltűnt már.

(ps)

A bárjeleneteket az amszterdami Jakes's Dilemma nevű pubban forgatták.

(ps)

Eredetileg Rachel Weisz játszotta volna Emily szerepét, de végül Summer Hartley-t alakította.