Mindenképpen talán

Mindenképpen talán

Definitely, Maybe
Ryan Reynolds

Will Hayes (Ryan Reynolds) épp válófélben van, amikor kislánya, a tízéves Maya (Abigail Breslin) elkezdi faggatni őt arról, hogy mit csinált a házasság előtt, és hogyan ismerte meg a feleségét. Will végül beadja a derekát, és mesél a lánynak a múltjáról, de megváltoztatja a szereplők… Több

Rendező: Adam Brooks
Író: Adam Brooks
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Egyesült Királyság, Franciaország
Premier (HU): 2008.02.28.

2022.07.21 Klauka89

Lagymatag, unalmas, vontatott semmilyen film. A szereplőgárda egyébként nem volt rossz, szóval nem azon csúszott el a dolog. Csak egyszerűen annyira unalmasan lett elmesélve ez a szerelmi sokszög... Elizabeth Banks, Maya édesanyja akit a Másnaposok s... Több

2021.11.13 dandelion1983

Nagyon szeretem ezt a filmet, mert nem túl szirupos, mégis kellően romantikus és megható. Minden a helyén van, a sztori, a szereplők, a mondanivalója. Kategóriájában kiemelkedő alkotás. És az én kedvenc könyvem is a Jane Eyre, bár nekem csak egy példány van belőle.

2019.05.18 Ms. Akárki

Kellemes kikapcsolódás mindenkinek aki szereti a romantikus filmeket. Ryan Reynolds eddigi egyik legjobb romantikus vígjátéka. Nagyon szimpatikusak a karakterek és az alaptörténet is nagyon érzelmes. Érdemes megnézni, mert meglepetésekben nincs hiány benne.

2018.06.03 BaloghBogi42

Gyönyörű film. Nem hagyja, hogy csalódj a szerelemben és lemondj róla, mert teljesen mindegy hogy hány emberrel vagy együtt, mindig tudni fogod, hogy ki az igazi, és visszatérsz hozzá, csak úgy, mint a pingvinek. Egy életre választanak párt egymásnak... Több

2017.07.23 Deku

Meglepetést okozott nekem ez a film, mivel akkoriban még nem nagyon ismertem Ryan Reynolds munkásságát, viszont már itt megtudta magát szerettetni. Nagyon szíven üt és imádtam.

A telefonszám (212-664-7665), amit Elis ad meg Davidnek, valójában a Universal egyik száma, ami a stúdió több más filmjében is feltűnt már.Szerző: ps

A bárjeleneteket az amszterdami Jakes's Dilemma nevű pubban forgatták.Szerző: ps

Eredetileg Rachel Weisz játszotta volna Emily szerepét, de végül Summer Hartley-t alakította.Szerző: ps