Újra otthon (2017)

Eden Grace Redfield
Lola Flanery
Candice Bergen
Jon Rudnitsky

belavagyok   2020. 10. 15.

Nem volt valami nagyívű a története a három ingyenélő fiú sem volt valami kedvelhető figura.

Shelby07   2018. 01. 31.

Háát Reese Witherspoon-nak nagyon jó filmjei szoktak lenni, de ez éppen nem azok közé tartozik. Ez a film egyszerűen nem szólt semmiről. Szó szerint semmiről. Az a minimális történet ami benne volt az egy jó film háttérsztorija, nem pedig a fő törté... több»

indingo   2017. 10. 05.

Annyira nem borzasztó, mint amiket olvastam róla. Nem a legjobb romantikus vígjáték az tény, de egy kedvelhető film. A története helyes, de kiszámítható. Egynek elment.

ArpiHajdu és Réci   2017. 09. 23.

Hollywoodian rózsaszín

Az Újra otthon annyira hollywood-i, hogy ennél már nem is lehetne rózsaszínebb. Ami alapvetően nem baj, sőt, néha jól is esnek az ilyen filmek, de nehezen lehet komolyan venni őket. Már az alapfelvetés is eléggé valószínűtlen: 40-es anyuka elmegy b... teljes kritika»

HercegPeter   2019. 06. 25.

Ebben filmben sikerült megalkotni a tökéletes nőt. Okos, szép, kedves és gondoskodó. Ennél többet nem nagyon kívánhat egy férfi. Reese Witherspoon pedig pont ilyen. Azt viszont nem szeretem, ha egy gyereket túl okosnak állítanak be és túl választéko... több»

Szilonka   2019. 07. 29.

Reeset régen nem kedveltem, de az utóbbi időben olyan filmeket készít amik bejönnek. Ez is egy aranyos romantikus film, jó a kémia a két szereplő között.

Bazzzsi   2017. 10. 22.

Kedves és egyszerű film, ami nem akar másnak mutatkozni, mint ami. Pont annyit ad, amennyit ígér. Nincsenek benne nagy gondolatok. Én kedveltem és 1-2 év múlva biztosan újra nézem.

A film összbevétele 27 020 284 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 113 335 296 forintot termelt. A hazai mozik összesen 85 586 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Alice háza a filmben hivatalosan Cindy Crawford otthona, és előtte Stephen J. Friedman-é volt.

(Shelby07)

Reese Witherspoon és Candice Bergen már dolgoztak együtt, a Mindenütt nő című filmben.

(Shelby07)

Nancy Meyers producer, a filmet író és rendező Hallie Meyers-Sheyer édesanyja korábban főszerepet ajánlott Reese Witherspoonnak A kezdőben (a főszerepet végül Anne Hathaway alakította), de a színésznő nem élt a lehetőséggel. Meyers közreműködésével jutott el Witherspoonhoz a Home Again forgatókönyve is.

A film allie Meyers-Shyer rendezői debütálása.

A film forgatása 2016 novemberében kezdődött el.

Ennyire jó emberek csak a filmekben vannak… Meyers lánya is cukormázba márt mindent, amihez hozzáér, pont, mint az anyukája, és ahogy Nancy filmjei, az Újra otthon is alaposan meg fogja osztani a nézőket. 60/100 több»