Spangol - Magamat sem értem

Spangol - Magamat sem értem

Spanglish
Paz Vega
Téa Leoni

John Clasky bármit megtenne a családjáért. Jól menő főszakács állásának köszönhetően el is halmozza őket mindenféle földi jóval, többek között egy nyári lakkal Malibun, amihez természetesen egy lélegzetelállító házvezetőnő is jár. Csakhogy az új alkalmazott, a Mexikóból emigrált Flor… Több

Premier (HU): 2005.08.30.

2023.08.28 Ergit

Egy nő, akinek mindene megvan, mégis teljesen bizonytalan, ezért inkább arrogáns, mint magába zuhanó, és van egy másik nő, akinek vannak értékrendje, fontossági sorrendje, magabiztossága.

Sandler legrosszabb filmje, ami ráadásul nagyon hosszú is. Nem vicces, tehát nem vígjáték. De akkor mi? Semmi. Pont így, ahogy írtam, egy nagy semmi. Nézhetetlen és gagyi.

2017.04.11 indingo

Nem mondanám vígjátéknak, holott sok mulatságos rész/jelenet van benne. Nem egy szokványos Adam Sandler film és mennyivel jobban áll neki. Érdemes megnézni.

2021.07.01 dailyfilmsan

Egy örökzöld darab, amiből sokat tanulhatunk a mindennapi életről. Azon kevés Adam Sandler drámák egyike, ami jó. A film szerintem ideális egy lazulós, kikapcsolós estékre. Minden kézenfekvő benne, nem gondolkodtat agyon. Viszonylag kevés szereplővel... Több

2017.03.10 GedyPapa

Szerintem a legkomolyabb hangvételű Sandler film, ami meghatározó volt számomra. Többször nézős, hiszen élethelyzettől függően értékelhető maga sztori.

A film költségvetése 80 millió dollár volt, és jelenleg 55 millió bevételnél tart világszerte. Szerző: Bob

Sarah Steele-t 2000 színésznő közül választották ki. Szerző: rbernadett

A kamasz színésznő, Sarah Steele kb. 7 kilót hízott, hogy eljátszhassa Bernice szerepét. Szerző: rbernadett

Adam Sandler visszautasította Max szerepét a Collateral - A halál záloga (2004) című filmben, hogy eljátszhassa ezt a szerepet. Szerző: rbernadett

Anyák gyöngye
2013