Spangol - Magamat sem értem

Spanglish

2023.08.28 Ergit

Egy nő, akinek mindene megvan, mégis teljesen bizonytalan, ezért inkább arrogáns, mint magába zuhanó, és van egy másik nő, akinek vannak értékrendje, fontossági sorrendje, magabiztossága.

Sandler legrosszabb filmje, ami ráadásul nagyon hosszú is. Nem vicces, tehát nem vígjáték. De akkor mi? Semmi. Pont így, ahogy írtam, egy nagy semmi. Nézhetetlen és gagyi.

2017.04.11 indingo

Nem mondanám vígjátéknak, holott sok mulatságos rész/jelenet van benne. Nem egy szokványos Adam Sandler film és mennyivel jobban áll neki. Érdemes megnézni.

2021.07.01 dailyfilmsan

Egy örökzöld darab, amiből sokat tanulhatunk a mindennapi életről. Azon kevés Adam Sandler drámák egyike, ami jó. A film szerintem ideális egy lazulós, kikapcsolós estékre. Minden kézenfekvő benne, nem gondolkodtat agyon. Viszonylag kevés szereplővel... Több

2017.03.10 GedyPapa

Szerintem a legkomolyabb hangvételű Sandler film, ami meghatározó volt számomra. Többször nézős, hiszen élethelyzettől függően értékelhető maga sztori.

2017.02.03 hszpp

Nagyon édes,és kedves kis film. Nem az a tipikus Adam Sandler film. Nagyon megmaradt bennem az a rész,amikor dühös,és elkezd spanyolul dühöngeni. Kifejezetten aranyos:)

2016.05.09 TomÁcs

Jófajta Adam Sandler film. Végtelenül kedves és igazi mondanivalóval rendelkező film.

2016.05.23 VvV

Nagyon kellemes hangulatú a film nekem nagyon tetszett, nem egy tipikus Adam Sandler film.

2019.03.20 Timcsi

Van mondanivalója, szép a megvalósítása, érdekesek a karakterek. Csak ajánlani tudom.

2019.04.30 petraszab

Nagyon szép és ízléses film a családról, a szeretetről és az összetartozásról.

2021.05.06 uniterra

Ez sehol sem volt vígjáték. Kéne egy új kategória: film nőknek, mert ez az.

2018.01.25 Bob

Adam Sandler egyik komolyabb hangvételű filmjéről van szó. Aki jól akar szórakozni, azoknak ajánlom.

2016.04.30 Leoni

Na ebben a filmben nem Adam Sandler a lényeg, ezért nem is kell alulértékelni a filmet. Nagyon érzelmes, érdekes, kedves film a spanyol bevándorló nőről és lányáról, angolul érdemes nézni felirattal, hiszen a nő is éppen angolul tanul benne, vannak b... Több

2017.02.25 clay00

Nagyon tetszik benne, hogy élethűek a szereplők. Minden szereplő jól passzol a megformált karakteréhez ( a vékony ,szép, szegény lány, a duci, de kevésbé szép, bájos gazdag lány). Azonkívül szimpla vígjáték.