Egy cipőben

indingo   2017. 10. 04.

Eléggé unalmas volt a film, még egy vicces jelenetet sem tudok felidézni magamban. A története kicsit szenvedős, sok hasonlót láttam már. Semmi különös.

Berto49   2017. 04. 29.

Meglepetés volt, mert jól szórakoztam. C. Diaz miatt választottam (Für Anikó remek szinkronjával), de a csúnyácska Toni Collette játéka magával ragadó volt. Sokszor láttam már őt, de csak most figyeltem fel rá, hogy milyen tehetséges ez az ausztrál születésű színésznő. Egy testvérpár története, természetesen esküvő a vége, de néha kell a boldog befejezés, sőt Maggie (Diaz) előtt is megcsillan egy leendő férj lehetősége egy orvos személyében.

Bazzzsi   2017. 10. 23.

Volt egy története a filmnek, de olyan érzésem volt, mintha végig veszekedett volna benne a két főszereplő hölgy, ami elég idegesítő volt. Egy gyenge közepes.

TomÁcs   2018. 04. 21.

Semleges t9rténetű film. Volt benne családi dráma a nővérek viszályával, némi romantika, meg egy kis humor, de egyik oldalára sem billent a mérleg. Közepes.

VvV   2018. 11. 17.

A szereposztása eléggé említésre méltó és a történetében is volt kurázsi. Sokszor tudtam nevetni rajta.

Cameron Diaz
Toni Collette

83,1 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

35 millió dollárból készült a film.

(LionelMessi10)

Annak ellenére, hogy Cameron Diaz alakítja Toni Collette húgát, valójában Diaz 2 hónappal idősebb, mint Collette.