Ízlések és pofonok (2007)

No Reservations

NFG   2018. 03. 24.

Tipikus romantikus vígjáték, ami kicsit humoros, kicsit szomorkodós, de mindenképpen épvezetes! Tökéletesen átadja a film hangulatát! A színészek pedig remekül játszottak!

sanyika   2015. 01. 31.

Két jó színész és két jó szakács (persze csak a filmbe szakács). Ahogy az elején civakodnak egymással úgy a végén egymásba is szeretnek.

reddress1   2015. 04. 13.

A szakácsos filmek közül ez az egyik kedvencem. Remek szereposztás, Catherine Zeta-Jones remekül hozza a karrierista konyhafőnök és az egyedülálló szülő szerepét. Csak ajánlani tudom a filmet!

eni20121004   2015. 02. 12.

Aranyos kis romantikus vígjáték/ dráma. Igaz hogy már az elején lehet tudni mi lesz a film vége... Egyszer meg lehet nézni, de nem kell "sokat" várni...

Aaron Eckhart hagymaszeletelés közben véletlen belevágott a körmébe, amit észre sem vett egészen addig, amíg Abigail Breslin nem kezdett sikoltani a vér láttán.

Az USA Weekend szerint Catherine Zeta-Jones végigdolgozott egy estét kiszolgálóként a New York-i Fiamma Osteria-ban, hogy gyakoroljon a szerepre. Amikor a vendégek megjegyezték, hogy mennyire hasonlít Catherine Zeta-Jonesra, akkor csak annyit mondott: "Mindenki ezt mondja."