belavagyok   2020. 09. 25.

Nekem tetszett a film. megrázó, megindító, zsepi kell hozzá. Én bele tudtam magam képzelni a szereplők helyzetébe.

ArpiHajdu és Réci   2017. 08. 13.

Torokszorító

Már sok olyan (tini)fillmet láttunk, ahol az egyik szereplő egy halálos kórban szenved, s ebből kifolyólag a drámaiság kellőképp meg van alapozva, majd pedig 1,5-2 óráig nézhetjük, hogy a karakterek viszonya hogyan változik egymás iránt, illetve magá... teljes kritika»

MP170506   2019. 03. 12.

Jó kis film, egyszer mindenképp nézhető. Van benne humor, van benne dráma, igazi mély érzelmek. A színészek alakítása is jó. A vége drámai lett, de így volt kerek.

indingo   2016. 02. 16.

Az egyik legjobb film, amit 2015-ben láttam! Sok film készült már gyógyíthatatlan beteg fiatalokról, amelyek általában romantikus "sose feledlek el" filmek voltam Ez nem az. Sajnáltam, hogy a végén kiderül, hogy a főszereplő srác hazudott, de az életben is így történik...

Orosz István   2017. 06. 06.

Vegyes érzelmeket vált ki az emberből, néha komoly, néha vígjátékba vált. Egyszer nézhető kategóriába sorolnám. A mondani valója rendben van.

Szilonka   2018. 04. 06.

Egy újabb történet egy beteg szereplővel, mostanában minden évben kapunk egy ilyen filmet. De engem nem zavart, mert egy minőségi film. Szomorú eljut az ember szívéig.

puffancshercegnő   2016. 09. 11.

Kicsit humoros, kicsit szomorkás, a végén nagyon szomorkás, de rendkívül jó film. Végre nem egy átlagos történet. A színészek nagyon jók voltak benne, ahhoz képest, hogy elég fiatalok. Van mondanivalója, ami nem klisés, és végig magas színvonalon szórakoztatja a nézőt. mindenkinek ajánlom

Molly Shannon
Molly Shannon
Nick Offerman
Jon Bernthal
Alfonso Gomez-Rejon

A könyvben Rachel szobájában Daniel Craig beszélt, a filmben Hugh Jackman.

(diumiu)

Rachel szobájában van egy fotó Hugh Jackman "Farkas" karakteréről. Amikor a fotó megszólal a hangját valójában Hugh Jackman szólaltatta meg.

(diumiu)

Olivia Cooke valóban leborotválta a haját Rachel szerepe kedvéért.

A film rendezőjének, Alfonso Gomez-Rejon-nak a mestere maga Scorsese volt.

A kártyajáték neve amit a filmben játszanak Dominion.

(puffancshercegnő)

Racher szerepére szóba került Emma Roberts neve is.

(puffancshercegnő)

A pittsburgi Schenley High School a szerző és forgatókönyvíró Jesse Andrews alma mátere.

(puffancshercegnő)

A főszereplőt Thomas Mann-nak hívják. Thomas Mann a neve egy híres német írónak is, aki a Halál Velencében című könyvet is írta, ami alapján film készült. Ezt a filmet is újraforgatta Greg és barátja.

(puffancshercegnő)

Greg apjának a macskáját Cat Stevens-nek hívják, ami egy brit zenész művészneve.

Ez RJ Cyler első filmje.

(puffancshercegnő)

Az Én, Earl és a csaj, aki meg fog halni látszólag a Csillagainkban a hiba vonalán próbál lavírozni, azonban szókimondóbb és viccesebb sztorijával némiképp többet és jobbat tud adni tavalyi műfajtársánál. több»

Az idei Sundance-győztes mindent vitt, a fődíj mellett még a közönségdíjat is. Az Én, Earl és a csaj, aki meg fog halni első nézésre sokkolóan sablonszerű képet mutat korunk tinifilmjei mellé helyezve. Igaz, van benne egy jelenet, mely erejét tekintve megkérdőjelezhetetlenül átütővé teszi. Ez pedig végül az egészet átértékeli. több»

Alfonso Gomez-Rejon rendezése nagyon kedves és üdítően szellemes alkotás lett, melyet a karakterei és a fenomenális dialógusok miatt képtelenség nem szeretni. Én, Earl és a csaj, aki meg fog halni kritika. több»