Én, Earl és a csaj, aki meg fog halni

Me and Earl and the Dying Girl

Smoking Barrels
2015/09/21

Értékelés: 8.5/10
Az Én, Earl és a csaj, aki meg fog halni látszólag a Csillagainkban a hiba vonalán próbál lavírozni, azonban szókimondóbb és viccesebb sztorijával némiképp többet és jobbat tud adni tavalyi műfajtársánál. Több

Vox.hu
2015/09/23

Az idei Sundance-győztes mindent vitt, a fődíj mellett még a közönségdíjat is. Az Én, Earl és a csaj, aki meg fog halni első nézésre sokkolóan sablonszerű képet mutat korunk tinifilmjei mellé helyezve. Igaz, van benne egy jelenet, mely erejét tekintve megkérdőjelezhetetlenül átütővé teszi. Ez pedig végül az egészet átértékeli. Több

24.hu
2015/09/24

Ez a film akkor is belopja magát a szívedbe, ha nem akarod
Alfonso Gomez-Rejon rendezése nagyon kedves és üdítően szellemes alkotás lett, melyet a karakterei és a fenomenális dialógusok miatt képtelenség nem szeretni. Én, Earl és a csaj, aki meg fog halni kritika. Több

Movieaddicts.hu

Értékelés: 9.5/10
Sokakban – köztük bennem is – felmerült a kérdés, hogy vajon ez a film lesz-e az idei év Csillagainkban a hibája. A válasz nem. Valami sokkal jobbat láthatunk. Több

Revizoronline.com
2015/09/24

A rákkal viccelni is lehet
Az Én, Earl, és a csaj, aki meg fog halni nem véletlenül kapta meg a zsűri és a közönség díját is a Sundance Fesztiválon: szokatlan, friss, ötletes film. És nagyon vicces. SOÓS TAMÁS KRITIKÁJA. Több

Filmtekercs.hu

Csillagainkban a fura
A filmrajongókat különösen hamar megnyeri ő és Earl, a többiek pedig azonnal a szívükbe zárják a csajt (azt, aki meg fog halni). Egy lépéssel hátrábbról szemlélve pedig az idei Sundance filmfesztivál fődíjával kitüntetett Én, Earl és a csaj, aki meg fog halni lényegében egy diadalének arról, hogy az amerikai függetlenfilm legyőzte a fősodort. Több

Filmtrailer.hu
2015/09/24

Egy halálraítélt barátság túlértékelt krónikája
Íme, kis hazánkba is megérkezett végre a kritikus-, és közönségkedvenc tini dráma, amely nemcsak a Sundance Filmfesztivál zsűrijénél és a közönségénél verte ki egyszerre a biztosítékot (s szavazták meg mindkét kategóriában győztesnek), hanem a Fox Searchlight stúdiónál is, amely minden idők legnagyobb összegét (12 millió dollárt) fizette ki érte a fesztivál történetében. Valljuk meg, ez egy páratlanul attraktív belépő a hazai mozikba, melyre a nyári blockbustereket még mindig nyögve emésztő filmértő közönség úgy csaphat le, mint az a bizonyos gyöngytyúk…

Kultúrpart.hu

Vicces párnák közt haldokolni
Az már valami, hogy a sokadik tinifilmnek nevezhető mozibemutatóról írhatom azt, hogy szellemes és szép. Ez a Sundance zsűrijének és közönségének idei nagy kedvence. Több

Hessteg.com
2016/04/24

Me and Earl and the Dying Girl
Életszagú, vidám és keserédes, de minden percét élveztük: a Me and Earl and the Dying Girl egy igazi gyöngyszem. 9/10
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!