Kizárólag öttől hétig (2014)

5 to 7

Frank Langella
Glenn Close
Lambert Wilson
Bérénice Marlohe

Emmersson   2022. 02. 09.

Szirupmentes romantika

Kevés olyan szerelemről szóló film van, ami nem Romana regényújságszintű rózsaszín, csöpögős történetet mutat be. Kár, mert - szerencsés és ideális esetben - mindannyiunk életébe beköszön egyszer legalább a nagybetűs. Ennek nem feltétlenül van kifutá... teljes kritika»

jozsagabri   2017. 05. 04.

Megint csak a film címe keltette fel az érdeklődésemet. Könnyed és egyszerű vígjáték, semmi bonyodalomra nem kell számítani , könnyed esti kikapcsolódás.

Toncsi   2014. 11. 12.

Szuper a film humora és a finomsága. Jók a párbeszédfordulatok is. Nagyon élveztem. Könnyed, de mégis tartalmas.

jazzy   2015. 11. 19.

A film nagyban hasonlít az 500 nap nyár című amerikai romantikus filmre, de annál mégis másabb kicsit és talán jobb is. Nekem nagyon tetszett, mert olyan európai. Egyébként is kedvelem a francia filmeket.

indingo   2018. 01. 28.

Messze áll a vígjátéktól, mint ahogy sokan írják! Nem egy szokványos szerelmi történet, már a kezdete és a vége sem a megszokott. Anton Yelchin karaktere nagyon tetszett.

Bazzzsi   2018. 03. 31.

Nagyon jól megkomponált film, ahol nincsenek túltolva az érzések. Remekül játszottak a színészet. Szomorú volt, hogy a két ember rosszkor találkozott.