Vélemények: Kizárólag öttől hétig (2014)

Emmersson   2022. 02. 09.

Szirupmentes romantika

Kevés olyan szerelemről szóló film van, ami nem Romana regényújságszintű rózsaszín, csöpögős történetet mutat be. Kár, mert - szerencsés és ideális esetben - mindannyiunk életébe beköszön egyszer legalább a nagybetűs. Ennek nem feltétlenül van kifutá... teljes kritika»

jozsagabri   2017. 05. 04.

Megint csak a film címe keltette fel az érdeklődésemet. Könnyed és egyszerű vígjáték, semmi bonyodalomra nem kell számítani , könnyed esti kikapcsolódás.

Toncsi   2014. 11. 12.

Szuper a film humora és a finomsága. Jók a párbeszédfordulatok is. Nagyon élveztem. Könnyed, de mégis tartalmas.

jazzy   2015. 11. 19.

A film nagyban hasonlít az 500 nap nyár című amerikai romantikus filmre, de annál mégis másabb kicsit és talán jobb is. Nekem nagyon tetszett, mert olyan európai. Egyébként is kedvelem a francia filmeket.

indingo   2018. 01. 28.

Messze áll a vígjátéktól, mint ahogy sokan írják! Nem egy szokványos szerelmi történet, már a kezdete és a vége sem a megszokott. Anton Yelchin karaktere nagyon tetszett.

Bazzzsi   2018. 03. 31.

Nagyon jól megkomponált film, ahol nincsenek túltolva az érzések. Remekül játszottak a színészet. Szomorú volt, hogy a két ember rosszkor találkozott.