A (sz)ex az oka mindennek (2015)

Sleeping with Other People

A (sz)ex az oka mindennek
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

indingo   2019. 08. 17.

Eléggé elcsépelt a története, elég lassan is indul be és később se lesz egy pörgős film. A humor faktor is gyengécske.

Deku   2017. 12. 23.

Hatalmas szórakozást és kikapcsolódást nyújtott nekem ez a film és bármikor újra megtudnám nézni. Odáig voltam ettől a filmtől és örülök, hogy megnéztem. Nem egy üres sablonos kis történetet felvázoló film volt ez és ez nagyon tetszett benne.

Szilonka   2017. 07. 11.

Botrányosa indul, utána már sokkal jobb a története. Nem egy különleges film, közhelyes jelentettek és béna párbeszédekkel megtűzdelve. Eléggé kiszámítható a vége, de sebaj.

Ms. Akárki   2019. 07. 31.

Zseniális love story. Imádnivalóan elcseszettek mindketten, de végül azért mégis összefutnak a végére a szálaik. Nagyon szurkoltam, hogy végül összejöjjenek. Kellemes és humoros kikapcsolódás mindig.

Bazzzsi   2017. 11. 03.

Nincs valami nagy története a filmnek és olyan sincs benne, amit még ne láttunk volna más filmben, más színészekkel. Alison Brie játéka elég unott volt. Középszerű film.

Leslye Headland
Adam Scott
Adam Scott
Jason Sudeikis

Az idióta magyar cím ellenére A (sz)ex az oka mindennek bűbájos és nagyon is érzékeny film, amiben mindenki magára ismerhet, aki valaha is érezte úgy, hogy a hiba az ő készülékében van. több»

Nyilván önszántából egy férfiember se fog erre beülni, de azzal a jó hírrel szolgálhatok, hogy akinek muszáj, az nem a vesztőhelyre fog menni és még élvezni is fogja ezt a darabot. Amúgy meg egy vicces és aranyos film, amely teljes játékidő alatt szórakoztató, de nem csodálkozom, ha pár hét múlva csak foltokban emlékszik rá mindenki, aki látta. több»