Kiégés (2014)

The Humbling

Kiégés

HercegPeter   2016. 12. 09.

Al Pacino nagyot játszik. Ezen és a néha beszúrt kisebb poénokon kívül nem sok pozitívumot tudok mondani. Nem rossz, de nem egy maradandó élmény. A történet zavaros és a többi szereplő sem valami nagy szám.

Deby   2019. 03. 07.
Az utolsó felvonás

A magyar cime: Az utolsó felvonás.

Domino   2015. 10. 16.

Van némi közös ebben a filmben és Birdmanben. Bár utóbbi azért mérföldekkel jobb, de Pacino igazán remek alakítást hozott, amire már egy ideje vártam tőle. Ilyen már ráférne De Niróra is.

varjú   2015. 07. 02.

Sötét humorú vígjáték, aminek megvan a maga bája és vonzereje. Én bátran tudom ajánlani.

tamas84   2015. 02. 17.

Bár a film maga nem igazán jó, az is biztos, hogy Pacino ebben nyújtja az elmúlt éveinek legjobb alakítását. Miatta érdemes megnézni.

Kyra Sedgwick
Greta Gerwig
Greta Gerwig
Nina Arianda
Nina Arianda
Al Pacino

Az öregségébe beletörődni nem tudó színész (Al Pacino) és a körülötte kavaró fiatal csaj (Greta Gerwig) szatirikus humorú története nem lett klasszikus ugyan, de Barry Levinson nyugodtan kirakhatja az ablakba. A Kiégésben a főszereplők egymással, de a képzelet és a valóság határán egy kicsit azért velünk is játszanak. 7/10 több»