Kiégés (Az utolsó felvonás)

Kiégés (Az utolsó felvonás)

The Humbling
Kyra Sedgwick
Greta Gerwig
Greta Gerwig
Nina Arianda
Nina Arianda
Al Pacino

Simon Axler öregedő színpadi színész, aki azt szeretné, hogy ráleljen újra a szenvedély az életben. Amikor találkozik a leszbikus Pegeen Stapleforddal, aki már odavan Simonért gyerekkora óta, kapcsolat szövődik közöttük. Simon azonban nehezen tud lépést tartani a fiatal és életerős Pegeennel.… Több

Rendező: Barry Levinson
Író: Philip Roth
Forgatókönyvíró: Buck Henry, Michal Zebede
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Olaszország
Premier: 2014.08.30.

2020.10.14 uniterra

Tenyleg Pacino vitte a primet, jol alakitott, Gerwiget sosem tartottam nagyra mint szineszt. Mindennel egyutt jo film volt. Egyszer megint megnezem, szeretheto film.

2016.12.09 HercegPeter

Al Pacino nagyot játszik. Ezen és a néha beszúrt kisebb poénokon kívül nem sok pozitívumot tudok mondani. Nem rossz, de nem egy maradandó élmény. A történet zavaros és a többi szereplő sem valami nagy szám.

2015.02.17 tamas84

Bár a film maga nem igazán jó, az is biztos, hogy Pacino ebben nyújtja az elmúlt éveinek legjobb alakítását. Miatta érdemes megnézni.

2015.07.02 varjú

Sötét humorú vígjáték, aminek megvan a maga bája és vonzereje. Én bátran tudom ajánlani.

2015.10.16 Domino

Van némi közös ebben a filmben és Birdmanben. Bár utóbbi azért mérföldekkel jobb, de Pacino igazán remek alakítást hozott, amire már egy ideje vártam tőle. Ilyen már ráférne De Niróra is.

A film összbevétele 399 666 dollár volt (imdb.com).

Értékelés: 7.5/10
(2016. 06. 01.)
Az öregségébe beletörődni nem tudó színész (Al Pacino) és a körülötte kavaró fiatal csaj (Greta Gerwig) szatirikus humorú története nem lett klasszikus ugyan, de Barry Levinson nyugodtan kirakhatja az ablakba. A Kiégésben a főszereplők egymással, de a képzelet és a valóság határán egy kicsit azért velünk is játszanak. 7/10... Több
A narancsvidék
2003