Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

A titkárnő (2002)

Secretary

Di Canio   2020. 11. 11.

Az első felében nem tudtam hova tenni a filmet, de aztán beindult. Ezek a beteges vágyak szórakoztatók voltak, az tény, vannak ilyen emberek is, egyszer mindenképpen meg lehet nézni.

dailyfilmsan   2018. 05. 07.

Megvan honnan lett koppintva a szürke ötven árnyalata :D Mint a lusta diák szakdolgozata egy kész terméket átmixelve hozott létre egy "új sztorit" az író. Az alapja tuti ez a film volt. Nagy hatást nem gyakorolt rám csak a fancsali ábrázatot véste a ... több»

Ghotik   2016. 09. 28.

Különleges film, egyáltalán nem sablonos. Egész jó kis dráma, ami érzelmileg hatásos, de kicsit lehetne tartalmasabb. A színészek alakítása tetszett, jó karakterek.

s0ltau77   2015. 09. 05.

Várakozás volt bennem a film iránt, de nem lett az a húha kategória. Amolyan egyszerű és nézhető kategória. Ami persze nem feltétlen rossz. Még valamilyen szinten el is szórakoztatott. Egyszer meg lehet nézni bárki számára.

Nagy Zsolt   2019. 04. 25.

Az 50 akármilyen árnyalatának eredetije

Egyezek az előttem szólóval, hogy erről másolták (rosszul) a szoft-szado-mazo árnyalatos "őrületet", sorozatot. Annak ellenére, hogy van az egész filmnek némi humoros mellékhatása, azzal nem ront az erotikán, amiből pedig több is lehetett volna. Mondanivalója: kell egy megfelelő ember, aki rátapint a lényegedre, akármennyire gagyi is vagy, és onnantól beteljesülsz. :)

bahhama   2017. 08. 28.

Szerettem a filmet, sajátos hangulata van, jó kis film ez! Mindenkinek a maga párja - ez a mottó illik rá leginkább. Ugyanis mindenki egy puttonnyal érkezik a világra, szerencsés, ha megtalálja azt, aki segít neki kicsomagolni. A film hangulatához nagyon simul a két Leonard Cohen dal.

Maggie Gyllenhaal a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.