Buffalo '66, avagy a megbokrosodott teendők

Buffalo '66, avagy a megbokrosodott teendők

Buffalo '66

A Buffalo \'66, avagy a megbokrosodott teendők című filmben Billy Brown most szabadul a sittről, ahol hosszú éveket töltött. A férfi megkímélte szüleit az aggódástól, ezért nem árulta el, merre is járt az elmúlt években; csak feleségéről és a sok munkáról… Több

Rendező: Vincent Gallo
Christina Ricci
Kevin Corrigan
Vincent Gallo

2020.01.24 Syracuse

Elképesztően mély dráma, szerintem a viccesnek szánt részek is csak inkább fokozzák az egész drámai hatását. Tökéletesen bemutatja, milyen hatással van az emberre a fiatalkori környezet és a neveltetés. Remek színészi játék.

2016.02.13 Holló

Emberi. Minden különösebb erőfeszítés nélkül elhiteti velünk a történet lényegét. A főhőst, aki egy balfácán és pechtől pechig tart az élete. A zene és a kaeramozgás együtt különös hangulatot teremt.

2015.06.05 tamas84

Gallo nagyon jól játszotta a szerepét és én teljesen azonosultam is vele. A rendezés jarmusch-t idézte. A gondom csak az volt, hogy időnként egyzserűen unalmas volt.

Úgy tűnik, Vincent Gallo szeret kérkedni a nemiszerve méretével. Ebben a filmben az egyik szereplő jegyzi meg, hogy bizony méretes szerszámról van szó, míg a színész-rendező második filmjében már mi magunk is szemügyre vehetjük.Szerző: Menyét Ibolya

Anyák gyöngye
2013