Minden végzet nehéz (2003)

Something's Gotta Give

Sabnock Sanatory   2020. 06. 15.

A történet maga kifejezetten nem annyira ütős,de mégis valahogy összeáll az egész.Vicces,és humoros,de semmi extra nincsen benne. Jack Nicholson abszolute nem a kedvenc színészem,és itt is fura a jelenléte.Összeségében egy kis közepes mozi !

indingo   2017. 04. 15.

Két korosztály számára nyújthat kikapcsolódást a film, ahol a végén mindenki megtalálja a foltját. A szinkron néhol idegesítő, de maga a film tetszett.

Deku   2017. 07. 26.

Az egyik kedvenc romantikus filmem amiből nincs olyan sok. Viszont ebben a karakterektől kezdve a történeten át egészen a zenei világig minden tökéletes volt benne.

Szilonka   2017. 07. 11.

Amikor adja a TV meg szoktam nézni. Igazi romantikus film egész jó szereposztásban, bár Jack Nicholson elég kéjenc benne. A történet kedvelhető, de kiszámítható.

TomÁcs   2018. 04. 16.

Remek karakterek voltak a filmben, imádtam a történetét, a civakodásokat, belső vívódásokat. Helyes párbeszédekkel dobták fel az üresebb jeleneteket.

VvV   2018. 12. 04.

Nagyon jó humora van a filmnek, több szálon fut a film. Kedves romantikus film.

Ms. Akárki   2019. 07. 20.

Tipikus romantikus film. Diane Keaton nagy kedvencem már gyerekkorom óta. Esküszöm ez a nő 20 éve nem öregedett semmitXD A zenéjét a filmnek kifejezetten szerettem. Sokszor nézem újra mert nagyon jól ellazítja az embert.

Paul Michael Glaser
Frances McDormand

A film előállítási költsége 60 millió dollár volt, és a teljes összbevétele 266 milliónál is több. A kritikusok nagyon pozitívan értékelték.

(Mavil)

A film címe egy '50-es évekbeli dalból származik.

(Mavil)

A Twentieth Century Fox elutasította a filmet, mivel a főszereplők "túl öregek" voltak.

(kázsé)

A filmben Jack Nicholson megrögzött agglegényt játszik, míg Diane Keaton elvált nőt. A valóságban Diane Keaton sosem házasodott meg, és Jack Nicholson vált el.

(kázsé)

Diane Keaton első teljes frontális meztelen jelenete ebben a filmben látható.

(kázsé)

Harry és Erica szerepét kifejezetten Jack Nicholsonra és Diane Keatonre írták.

(kázsé)

Jack Nicholson lemondta a szereplését a "Tapló télapó" c. filmben.

(kázsé)

A cseten Harry neve "HARRY37". Jack Nicholson 1937-ben született.