Minden végzet nehéz (2003)

Something's Gotta Give

Paul Michael Glaser
Frances McDormand

belavagyok   2020. 11. 08.

Azért tetszett a film, mert nem a 20-30-as korosztály van a középpontban a párkeresés témájában, hanem egy kicsit idősebbek, akik ugyanúgy vágynak a szerelemre. Szuper film.

indingo   2017. 04. 15.

Két korosztály számára nyújthat kikapcsolódást a film, ahol a végén mindenki megtalálja a foltját. A szinkron néhol idegesítő, de maga a film tetszett.

Deku   2017. 07. 26.

Az egyik kedvenc romantikus filmem amiből nincs olyan sok. Viszont ebben a karakterektől kezdve a történeten át egészen a zenei világig minden tökéletes volt benne.

Sabnock Sanatory   2020. 06. 15.

A történet maga kifejezetten nem annyira ütős,de mégis valahogy összeáll az egész.Vicces,és humoros,de semmi extra nincsen benne. Jack Nicholson abszolute nem a kedvenc színészem,és itt is fura a jelenléte.Összeségében egy kis közepes mozi !

Szilonka   2017. 07. 11.

Amikor adja a TV meg szoktam nézni. Igazi romantikus film egész jó szereposztásban, bár Jack Nicholson elég kéjenc benne. A történet kedvelhető, de kiszámítható.

Ms. Akárki   2019. 07. 20.

Tipikus romantikus film. Diane Keaton nagy kedvencem már gyerekkorom óta. Esküszöm ez a nő 20 éve nem öregedett semmitXD A zenéjét a filmnek kifejezetten szerettem. Sokszor nézem újra mert nagyon jól ellazítja az embert.

Bazzzsi   2017. 10. 23.

Kicsit közhelyes és romantikus film, aminek kiszámítható a vége. Egyszer meg lehet nézni, de nincsenek benne nagy pillanatok, leszámítva Nicholson fenekét.

A film előállítási költsége 60 millió dollár volt, és a teljes összbevétele 266 milliónál is több. A kritikusok nagyon pozitívan értékelték.

(Mavil)

A film címe egy '50-es évekbeli dalból származik.

(Mavil)

A Twentieth Century Fox elutasította a filmet, mivel a főszereplők "túl öregek" voltak.

(kázsé)

A filmben Jack Nicholson megrögzött agglegényt játszik, míg Diane Keaton elvált nőt. A valóságban Diane Keaton sosem házasodott meg, és Jack Nicholson vált el.

(kázsé)

Diane Keaton első teljes frontális meztelen jelenete ebben a filmben látható.