A kezdő (2015)

Jason Orley
Nat Wolff

Félix   2020. 11. 12.

Nem rossz

Nagyon tetszett. Robert De Nirónak nagyon jól áll ez a szerep. Nem mintha a nagyapa szerep nem állna neki jól, csak így gyakornokként talán egy picit jobban szeretem. Én nem emlékszem, hogy lett volna káromkodás a filmben. Most nem káromkodik, mint a Nagyfater elszabadulban. Szerethető mozi.

Artemisia   2020. 07. 05.

Generációk viszonya

Nancy Meyers a különböző generációk ütköztetésének rendezője, sőt ő a műfaj nagymestere. A kezdőben ismét górcső alá veszi az örökzöld témát. Két olyan emberen keresztül ad át mára már ódivatúnak bélyegzett, igencsak hálátlanul kezelt értékeket, mint... teljes kritika»

mamiéstöti2   2016. 08. 06.

Nagyon jó film, egyedi esetet dolgoz fel, Robert de Niro nagyot alakít benne. Intelligens filmnek mondanám, aki szereti a tanulságos, felemelő, ösztönző filmeket, annak csak ajánlani tudom.

indingo   2016. 02. 17.

Nekem kifejezetten tetszett, persze maradtam elvarratlan szálak például a férj megcsalta a feleséget, de aztán ripsz-ropsz minden rendbe jön. A kedvenc jelenetem, amikor betörnek a házba.

Bogi87   2016. 08. 01.

Aranyos, könnyed limonádé vígjáték Robert de Niro és Anne Hathaway főszereplésével. Egyszer nézhető, de nem kell sokat várni a filmtől.

rbernadett   2015. 09. 27.

Erre kár volt elpazarolni egy mozijegyet, pláne kettőt. De nagyon gyanús, hogy ezzel nem csak én voltam így, hanem a többi néző is a moziban. Valahogy hiányzott az emberek arcáról a megszokott mosoly az előadás végén. Ez ilyen se nem vígjáték, se ... több»

Thibo84   2019. 03. 19.

Nagyszerű a történet, imádtam, és Robert De Niro egyszerűen zseniális, akárcsak Anne Hathaway. Az ő duójuk a filmben nagyon el lett találva. És a humora is nagyszerű, nem erőltetett, hanem könnyed, jó kikapcsolódás.

A film összbevétele 194 564 672 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 215 864 113 forintot termelt.

Robert DeNironak van egy adoptált lánya, Drena DeNiro aki a filmben hotel menedzsert játszott.

(Shelby07)

A filmben Ben (Robert De Niro) tanult a Northwestern főiskolán, ugyanazon a főiskolán amelyen Anne Hathaway "Az ördög Pradát visel" karaktere is tanult.

(diumiu)

Nancy Meyers író és rendező megkereste Jack Nicholson-t Ben szerepe miatt. Nem vállalta, de Nicholsont megemlítik a filmben, amikor Jules filozófiai hangulatban volt a bárban.

(diumiu)

A női főszerepre eredetileg Reese Witherspoon-t választották ki, ám a színésznő az utolsó pillanatban lemondta a szerepet, az ő helyére ugrott be Anne Hathaway.

Drena De Niro, Robert De Niro adoptált lánya játssza a hotel menedzsert.

(puffancshercegnő)

A hollywoodi romkom rendezők Návai Anikója megint igazi csillagokkal forgatott – a végeredmény azonban most se lett több 121 perc arcoskodásnál. Íme a film, amiből ha kivonjuk a főszereplő duót és a viszonylagos szakértelmet, alig kapunk többet egy Sas Tamás-vígjátéknál. KOVÁCS GELLÉRT KRIKITÁJA. több»

A kezdő hozza az összes elvárást, sőt, még túl is teljesít önmagán. Szem nem marad szárazon. több»

A gazdag, öreg, antiszociális bácsit megszelíditi egy kedves, vidám fiatal lány… Ja, nem, pont fordítva! Egy gazdag, vállalkozó fiatalasszonyt csiszolgat normális emberré türelmével és humorával a 70 év feletti Robert de Niro… több»