A kezdő

(The Intern)
A kezdő

Superbad  2017. 02. 02.

Tipikus hangulatfilm, nincsenek benne egetrengető, visszatekerős poénok, de a film így is megragadja a néző figyelmét. A történet vidámnak mondható, de mégsem kezd ellaposodni, sőt a vége felé lehet készíteni a zsebkendőket az uraknak. ( egy kis inside joke ;) ) 8/10

mamiéstöti2  2016. 08. 06.

Nagyon jó film, egyedi esetet dolgoz fel, Robert de Niro nagyot alakít benne. Intelligens filmnek mondanám, aki szereti a tanulságos, felemelő, ösztönző filmeket, annak csak ajánlani tudom.

indingo  2016. 02. 17.

Nekem kifejezetten tetszett, persze maradtam elvarratlan szálak például a férj megcsalta a feleséget, de aztán ripsz-ropsz minden rendbe jön. A kedvenc jelenetem, amikor betörnek a házba.

Bogi87  2016. 08. 01.

Aranyos, könnyed limonàdè vìgjàtèk Robert de Niro ès Anne Hathaway főszereplèsèvel. Egyszer nèzhető, de nem kell sokat vàrni a filmtől.

rbernadett  2015. 09. 27.

Erre kár volt elpazarolni egy mozijegyet, pláne kettőt. De nagyon gyanús, hogy ezzel nem csak én voltam így, hanem a többi néző is a moziban. Valahogy hiányzott az emberek arcáról a megszokott mosoly az előadás végén.
Ez ilyen se nem vígjáték, se nem dráma volt. Nagyon erőltetett a humor és nagyon közhelyes a drámaiság. Ismét egy kicsit megvezető a trailer. Ha valaki valami nagyon jó kikapcsolódásra vágyik, ne ezt a filmet nézze meg! Ezt most nem kellett volna bevállalani Mr. De Niro!

Andrew Rannells
Jason Orley
Nat Wolff
Jason Orley
Nat Wolff
Mozi24: KULTÚRA 38 És te mit fogsz csinálni, ha nyugdíjas leszel?
A kezdő hozza az összes elvárást, sőt, még túl is teljesít önmagán. Szem nem marad szárazon.
VOX: A kezdő
Nancy Meyers érdekes rendezőnő. Jópofa sztori ötletei vannak, és mindig neves, tehetséges színészekkel veszi körbe magát, mégsem tud eredetit alkotni…
Movieaddicts: A kezdő
Nem feszegeti a határokat, de ezt nem is várjuk el tőle. Szórakoztató, érzelmes, humoros, se több, se kevesebb.

A női főszerepre eredetileg Reese Witherspoon-t választották ki, ám a színésznő az utolsó pillanatban lemondta a szerepet, az ő helyére ugrott be Anne Hathaway.

Drena De Niro, Robert De Niro adoptált lánya játssza a hotel menedzsert.

(puffancshercegnő)

Anne Hathaway karakterének az egyik alkalmazottját Mia-nak hívják. Ez egy utalás Anne Hathaway korábbi filmjére, a Neveletlen Hercegnőre, amiben ő játssza Mia hercegnőt.

(puffancshercegnő)