The Intern
Jason Orley
Nat Wolff
Jason Orley
Nat Wolff

Egy menő internetes divatcég az esélyegyenlőség nevében idősebb, akár hasonló munkakörben szerzett tapasztalat nélküli álláskeresőknek is lehetőséget ad. Ennek apropóján jelentkezik gyakornoki pozícióba Ben Whittaker. Az elegáns, joviális öregúr felettese a talpraesett, határozott és… Több

Rendező: Nancy Meyers
Író: Nancy Meyers
Premier (HU): 2015.09.24.

2023.05.15 Alayna Jackson

De Niro zseniális

Nagyon szeretem ezt a filmet. De Niro zseniális. Miatta érdemes végignézni, meg a film tanulságai miatt.

2020.07.05 Artemisia

Generációk viszonya

Nancy Meyers a különböző generációk ütköztetésének rendezője, sőt ő a műfaj nagymestere. A kezdőben ismét górcső alá veszi az örökzöld témát. Két olyan emberen keresztül ad át mára már ódivatúnak bélyegzett, igencsak hálátlanul kezelt értékeket, mint... Teljes kritika

2016.08.01 Bogi87

Aranyos, könnyed limonádé vígjáték Robert de Niro és Anne Hathaway főszereplésével. Egyszer nézhető, de nem kell sokat várni a filmtől.

2016.08.06 mamiéstöti2

Nagyon jó film, egyedi esetet dolgoz fel, Robert de Niro nagyot alakít benne. Intelligens filmnek mondanám, aki szereti a tanulságos, felemelő, ösztönző filmeket, annak csak ajánlani tudom.

2016.02.17 indingo

Nekem kifejezetten tetszett, persze maradtam elvarratlan szálak például a férj megcsalta a feleséget, de aztán ripsz-ropsz minden rendbe jön. A kedvenc jelenetem, amikor betörnek a házba.

A film összbevétele 194 564 672 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 215 864 113 forintot termelt.

Robert DeNironak van egy adoptált lánya, Drena DeNiro aki a filmben hotel menedzsert játszott.Szerző: Shelby07

A filmben Ben (Robert De Niro) tanult a Northwestern főiskolán, ugyanazon a főiskolán amelyen Anne Hathaway "Az ördög Pradát visel" karaktere is tanult.Szerző: diumiu

Nancy Meyers író és rendező megkereste Jack Nicholson-t Ben szerepe miatt. Nem vállalta, de Nicholsont megemlítik a filmben, amikor Jules filozófiai hangulatban volt a bárban.Szerző: diumiu

A női főszerepre eredetileg Reese Witherspoon-t választották ki, ám a színésznő az utolsó pillanatban lemondta a szerepet, az ő helyére ugrott be Anne Hathaway.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Sztárod a sztárom
A hollywoodi romkom rendezők Návai Anikója megint igazi csillagokkal forgatott – a végeredmény azonban most se lett több 121 perc arcoskodásnál. Íme a film, amiből ha kivonjuk a főszereplő duót és a viszonylagos szakértelmet, alig kapunk többet egy Sas Tamás-vígjátéknál. KOVÁCS GELLÉRT KRIKITÁJA. Több

(2015. 09. 23.)
KULTÚRA 38 És te mit fogsz csinálni, ha nyugdíjas leszel?
A kezdő hozza az összes elvárást, sőt, még túl is teljesít önmagán. Szem nem marad szárazon. Több

A nagypapa menő táskája
A gazdag, öreg, antiszociális bácsit megszelíditi egy kedves, vidám fiatal lány… Ja, nem, pont fordítva! Egy gazdag, vállalkozó fiatalasszonyt csiszolgat normális emberré türelmével és humorával a 70 év feletti Robert de Niro… Több

A 70 az új gyakornok
Nancy Meyers elkészítette jól megszokott, ártalmatlan vígjátékát. Azt a fajtát, aminek a poénjain olyan nagyon nem röhögsz, a meghatónak szánt jelenetein nem szorongatja semmi a torkodat, de ugyanakkor mégsem vagy dühös a kétes eredményeket felmutató filmre. Vagy, várjatok csak! Egy kicsit én azért dühös vagyok. Több

Értékelés: 4.5/10
(2015. 09. 23.)
Nancy Meyers érdekes rendezőnő. Jópofa sztori ötletei vannak, és mindig neves, tehetséges színészekkel veszi körbe magát, mégsem tud eredetit alkotni… Több