Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Jason Orley
Nat Wolff
Jason Orley
Nat Wolff

Nagyonjóképű   2020. 03. 06.

Kisebb fenntartásokkal ültem le a film elé, tudván, hogy De Niro miket szokott mostanában elvállalni, de ez teljesen rendben volt. A történet is lekötött.

mamiéstöti2   2016. 08. 06.

Nagyon jó film, egyedi esetet dolgoz fel, Robert de Niro nagyot alakít benne. Intelligens filmnek mondanám, aki szereti a tanulságos, felemelő, ösztönző filmeket, annak csak ajánlani tudom.

indingo   2016. 02. 17.

Nekem kifejezetten tetszett, persze maradtam elvarratlan szálak például a férj megcsalta a feleséget, de aztán ripsz-ropsz minden rendbe jön. A kedvenc jelenetem, amikor betörnek a házba.

Bogi87   2016. 08. 01.

Aranyos, könnyed limonádé vígjáték Robert de Niro és Anne Hathaway főszereplésével. Egyszer nézhető, de nem kell sokat várni a filmtől.

rbernadett   2015. 09. 27.

Erre kár volt elpazarolni egy mozijegyet, pláne kettőt. De nagyon gyanús, hogy ezzel nem csak én voltam így, hanem a többi néző is a moziban. Valahogy hiányzott az emberek arcáról a megszokott mosoly az előadás végén. Ez ilyen se nem vígjáték, se nem dráma volt. Nagyon erőltetett a humor és nagyon közhelyes a drámaiság. Ismét egy kicsit megvezető a trailer. Ha valaki valami nagyon jó kikapcsolódásra vágyik, ne ezt a filmet nézze meg! Ezt most nem kellett volna bevállalani Mr. De Niro!

A kezdő hozza az összes elvárást, sőt, még túl is teljesít önmagán. Szem nem marad szárazon. több»

Nancy Meyers érdekes rendezőnő. Jópofa sztori ötletei vannak, és mindig neves, tehetséges színészekkel veszi körbe magát, mégsem tud eredetit alkotni… több»

Nem feszegeti a határokat, de ezt nem is várjuk el tőle. Szórakoztató, érzelmes, humoros, se több, se kevesebb. több»

A film összbevétele 194 564 672 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 215 864 113 forintot termelt.

Robert DeNironak van egy adoptált lánya, Drena DeNiro aki a filmben hotel menedzsert játszott.

(Shelby07 )

A filmben Ben (Robert De Niro) tanult a Northwestern főiskolán, ugyanazon a főiskolán amelyen Anne Hathaway "Az ördög Pradát visel" karaktere is tanult.

(diumiu)

Nancy Meyers író és rendező megkereste Jack Nicholson-t Ben szerepe miatt. Nem vállalta, de Nicholsont megemlítik a filmben, amikor Jules filozófiai hangulatban volt a bárban.

(diumiu)