dulkap   2015. 03. 02.

Kicsit többet vártam, de nem volt rossz volt egyáltalán. De, hogy jó szívvel azt mondjam rá, hogy jó, ahhoz kellett volna egy rendesebb forgatókönyv. Viszont az alapok nagyon jók, főleg a karakterek, amihez még remek színészi alakítások is társulnak, különösön Rába Roland zseniális. De gyakorlatilag még az apróbb mellékszerepekben is jók a színészek. A rendezés is nagyon jó volt, remek képek és elején remek ritmus. Csak aztán elfogyott a forgatókönyv és a vége felé már inkább erőltetett volt, mint vicces. De érdemes azért megnézni, csak nekem kevés volt egy kicsit.

Deku   2017. 10. 25.

Nagyon eltalált műremek lett én személy szerint nagyon élveztem minden egyes percét. Remek kis hangulatot adott a film, ami kellőképp megadta a maga varázsát és teljesen elbűvölt.

Berto49   2018. 10. 17.

A mi kutyánk kölyke alapon értékelem, bár nem nagyon tetszett. Jó, tudom, hogy nem a mentők kifigurázására készült, hanem a tarantinos, ritchies stílus hatott erősen Bodzsár Márkra, az elsőfilmes rendezőre, de nálam ez nem nyerő, ahogy a "Kontroll" sem tetszett. A három főszereplő közül kettő inkább panoptikumi figura, mint élő ember (Fék doktor, Tamáska). Milán, a harmadik pedig gyalulatlan tölgyfából összetákolt koporsóban „utazik” vissza szerelméhez, Tányához. Az egész film túlságosan morbid számomra, az üzenete nem talált célba nálam. A tarrbélás stílus sem tetszik, de az ilyen jellegű, fekete, morbid humorban ázó sem.

AE1205SB   2015. 10. 09.

A fekete humor kedvelői imádhatják. Néhol így is lehet nevetni, de nagyon morbid az egész film. Magyar produkciónak azonban kiemelkedő! De nem rossz film.

lauralaura   2019. 02. 05.

VIcces és szórakoztató fekete, morbid humorral. Nagyon gondosan volt megcsinálva jó forgatókönyvvel.

Keresztes Tamás
Rába Roland