Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Rába Roland
Bodzsár Márk
Bodzsár István

elekm90   2020. 03. 24.

Egyedi atmoszférájú, sok fekete humorral átitatott film. Első filmes rendezéshez képest erős kezdés Bodzsár Márktól. Néha a kevesebb több lett volna, olykor egy kicsit túl volt tolva a "menőzés". Rába Roland alakítása a doktor szerepében remek volt. 7/10

indingo   2019. 08. 17.

Thuróczy sose játszik normális filmeben, pont ezért bírom. Ötvös Andráshoz is nagyon illet a szerep, kár hogy azóta csúnyán meghízott. A film kicsit elvont, de a jobbik fajtából.

dulkap   2015. 03. 02.

Kicsit többet vártam, de nem volt rossz volt egyáltalán. De, hogy jó szívvel azt mondjam rá, hogy jó, ahhoz kellett volna egy rendesebb forgatókönyv. Viszont az alapok nagyon jók, főleg a karakterek, amihez még remek színészi alakítások is társulnak,... több»

Deku   2017. 10. 25.

Nagyon eltalált műremek lett én személy szerint nagyon élveztem minden egyes percét. Remek kis hangulatot adott a film, ami kellőképp megadta a maga varázsát és teljesen elbűvölt.

Berto49   2018. 10. 17.

A mi kutyánk kölyke alapon értékelem, bár nem nagyon tetszett. Jó, tudom, hogy nem a mentők kifigurázására készült, hanem a tarantinos, ritchies stílus hatott erősen Bodzsár Márkra, az elsőfilmes rendezőre, de nálam ez nem nyerő, ahogy a "Kontroll" s... több»

lauralaura   2019. 02. 05.

VIcces és szórakoztató fekete, morbid humorral. Nagyon gondosan volt megcsinálva jó forgatókönyvvel.

AE1205SB   2015. 10. 09.

A fekete humor kedvelői imádhatják. Néhol így is lehet nevetni, de nagyon morbid az egész film. Magyar produkciónak azonban kiemelkedő! De nem rossz film.