Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Így vagy tökéletes (2020)

Így vagy tökéletes

Trokán Nóra
Hais Dorottya

Szilvi   2021. 08. 21.

Örülök, hogy megnéztem

Nagyon örültem a főszereplő választásnak, nagyon jók voltak, és mindenki más is. Egy kellemes nyári mozi.

qwertz   2021. 08. 20.

A cím az egyszerűen becsapós, nem tökéletes ez a film, de szerintem nagyon jól összehozták a szereposztást, végre egy olyan magyar film, amelyben a kisebb szerepekre is nagy neveket mertek kasztingolni.

Amenhotep   2021. 08. 19.

Egyszer meg lehet nézni ezt a filmet, de valahogy nem sokat hagyott bennem a történet, mindenesetre azonban nem bántam meg, hogy megnéztem.

A film 29 875 447 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 19 598 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film forgatása 2019 nyarán zajlott, a felvételeket pedig 34 nap alatt sikerült rögzíteni.

(csd)

Nagy András operatőr korábban olyan filmeken dolgozott, mint a Fehér tenyér, a Hurok és az Apró mesék.

(csd)

A két főszereplő kiválasztásakor az alkotók különösen ügyeltek arra, hogy olyan színészeket találjanak, akik korábban még nem dolgoztak együtt.

(csd)

Ez Fekete Ernő első mozifilm főszerepe.

A film női főszereplője a vajdasági származású, POSZT-díjjal kitüntetett Béres Márta.

Mer karcos, szabálytalan, és picit más lenni. Egy ideális világban jóval több ilyen közönségfilm készülne. több»

Az Így vagy tökéletes a látszatkapcsolatok és a mihaszna életbölcsesség-könyvipar témáját illetően nem megy túl mélyre, nem fogalmaz meg komoly kritikát, de az első képkockától a stáblistáig sziporkázó humora, váratlan viccei kárpótolnak mindezért. több»

Hogy mindezek ellenére tisztességes az alkotói szándék, azt az a fordulat bizonyítja, ahogy a két sértődött szerző rájön, még a lenézett bírálónak is nagyobb a méltósága, mint nekik. És innentől kezdve mindent el lehet hinni: a hirtelen fellobbant szerelmet és az ahhoz vezető utat, amelyben fontos szerephez jut a kutyaürülék közös hajigálása. És igen, be kell vallani, olykor még jókat is lehet nevetni az egészen. több»