Advertisement

Így vagy tökéletes (2020)

Így vagy tökéletes

Trokán Nóra
Lengyel Tamás
Trokán Nóra
Hais Dorottya

Emmersson   2022. 01. 12.

Inkább 4-es alá...

Volt ebben minden - gagyi, klisé, ócska színészi játék és remek alakítás, frappáns ötletek, okos húzások. Kiemelném a hulladék kategóriában Trokán Nórát. Csupán az érdekes fejszerkezete miatt szerepeltetik, valamint a teste miatt. Gyenge volt még - ahogyan a Mindenki című túlértékelt PC-ömlengésben is - Hais Dorottya. Van, akinek nem való a film... Béres Márta (a büdös életben nem hallottam róla!) tanuljon meg artikulálni, akkor még jó színésznő is lehet belőle! Pozitívum: Fekete Ernő a kisujjából rázta ki a szerepet, profi volt. Ahogyan az asszisztense, Dér Zsolt is hozta a laza srác figuráját. A két "regénybéli" szereplő is jó volt. Hegedűs D. Géza pedig még ebben a nyúlfarknyi szerepben is Isten. :) Elek Feri megint férfiatlan dokit, egy poénkodó urológust alakít... de ő már beleragadt ezekbe, pedig több van benne. Állítólag játszott a filmben Ónódi Eszter és Gáspár Sándor, de nekem eskü, hogy nem rémlik! Biztosan épp pislogtam... Az különösen bejött, hogy egy rövid jelenettel, mintegy helyretéve a me too p*csákat, megmutatták, hogyan viselkedik egy IGAZI NŐ, HA MOLESZTÁLJÁK!!! A "regény" bemutatásánál tetszett, hogy mindenki az író hangján beszélt. És valljuk be, a felütés g*ci jó volt. ;)

HannaK   2021. 10. 24.

A hibái ellenére egy helyes, vicces magyar film.

petraszab   2022. 01. 09.

Egész kellemes film volt, bár az előzetesből nem sok minden derül ki a film stílusát tekintve. Jók a karakterek, vannak benne vicces és komoly jelenetek is.

Szilvi   2021. 08. 21.

Örülök, hogy megnéztem

Nagyon örültem a főszereplő választásnak, nagyon jók voltak, és mindenki más is. Egy kellemes nyári mozi.

qwertz   2021. 08. 20.

A cím az egyszerűen becsapós, nem tökéletes ez a film, de szerintem nagyon jól összehozták a szereposztást, végre egy olyan magyar film, amelyben a kisebb szerepekre is nagy neveket mertek kasztingolni.

Amenhotep   2021. 08. 19.

Egyszer meg lehet nézni ezt a filmet, de valahogy nem sokat hagyott bennem a történet, mindenesetre azonban nem bántam meg, hogy megnéztem.

A film 30 938 072 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 20 441 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film forgatása 2019 nyarán zajlott, a felvételeket pedig 34 nap alatt sikerült rögzíteni.

(csd)

Nagy András operatőr korábban olyan filmeken dolgozott, mint a Fehér tenyér, a Hurok és az Apró mesék.

(csd)

A két főszereplő kiválasztásakor az alkotók különösen ügyeltek arra, hogy olyan színészeket találjanak, akik korábban még nem dolgoztak együtt.

(csd)

Ez Fekete Ernő első mozifilm főszerepe.

A film női főszereplője a vajdasági származású, POSZT-díjjal kitüntetett Béres Márta.

Mer karcos, szabálytalan, és picit más lenni. Egy ideális világban jóval több ilyen közönségfilm készülne. több»

Az Így vagy tökéletes a látszatkapcsolatok és a mihaszna életbölcsesség-könyvipar témáját illetően nem megy túl mélyre, nem fogalmaz meg komoly kritikát, de az első képkockától a stáblistáig sziporkázó humora, váratlan viccei kárpótolnak mindezért. több»

Az Így vagy tökéletes mindent egybevetve remek iskolapéldája annak, hogy a romantikus komédia is lehet igényes szórakoztatás, ha az alkotók jó ízléssel mernek eltérni a már bevált sémáktól. több»