Így vagy tökéletes

Így vagy tökéletes

2023.10.30 Klauka89

Nekem átlagos, egyszer nézhető, kikapcsolt igazából.

2022.02.26 indingo

Én vállalom, hogy szeretem a magyar filmeket. A története eléggé kiszámítható, de ezen már meg sem lepődöm. A humora nem volt rossz, bár van benne egy drámai vonal is. A szereplők játéka nem volt rossz, de azért egy jóképűbb férfit is el tudtam volna... Több

2022.01.12 Emmersson

Inkább 4-es alá...

Volt ebben minden - gagyi, klisé, ócska színészi játék és remek alakítás, frappáns ötletek, okos húzások. Kiemelném a hulladék kategóriában Trokán Nórát. Csupán az érdekes fejszerkezete miatt szerepeltetik, valamint a teste miatt. Gyenge volt még - ahogyan a Mindenki című túlértékelt PC-ömlengésben is - Hais Dorottya. Van, akinek nem való a film... Béres Márta (a büdös életben nem hallottam róla!) tanuljon meg artikulálni, akkor még jó színésznő is lehet belőle! Pozitívum: Fekete Ernő a kisujjából rázta ki a szerepet, profi volt. Ahogyan az asszisztense, Dér Zsolt is hozta a laza srác figuráját. A két "regénybéli" szereplő is jó volt. Hegedűs D. Géza pedig még ebben a nyúlfarknyi szerepben is Isten. :) Elek Feri megint férfiatlan dokit, egy poénkodó urológust alakít... de ő már beleragadt ezekbe, pedig több van benne. Állítólag játszott a filmben Ónódi Eszter és Gáspár Sándor, de nekem eskü, hogy nem rémlik! Biztosan épp pislogtam... Az különösen bejött, hogy egy rövid jelenettel, mintegy helyretéve a me too p*csákat, megmutatták, hogyan viselkedik egy IGAZI NŐ, HA MOLESZTÁLJÁK!!! A "regény" bemutatásánál tetszett, hogy mindenki az író hangján beszélt. És valljuk be, a felütés g*ci jó volt. ;)

2023.04.21 Gábor390920

Átlagos vígjáték, mégis van benne valami plusz, amitől mégsem lesz a végletekig sablonos, hanem jól szórakozhatunk rajta.

2022.03.15 F79

Az önáltatás csapdájában

Ismét egy magyar film, ami felkeltette a kíváncsiságomat. Az előzetes és a szinopszis alapján kialakult elvárásokkal ültem le megtekinteni. A színészek egy része számomra ismeretlen volt, így esetükben még az esetleges előítéletek sem befolyásoltak. ... Teljes kritika

2021.10.24 HannaK

A hibái ellenére egy helyes, vicces magyar film.

2022.02.02 Yosihiro

Tökéletes?

Nem nagy elvárással ültem le nézni ezt a filmet. Tipikus magyar humort és történetvezetést kaptam, és - mint mindig - benne van a "plusz" butaság, a kutyasz*rdobálás, hát az szerintem nem illett a filmbe. Maga a történet egy kedves, aranyos, szerethető kis vígjáték. A szerelem mint érzelem nekem azért hiányzott ebből az alkotásból, ebből nem kaptunk olyan mély hatást, mint amit kellett volna. Összességében a forgatókönyv jó, a rendezést már gyengébbnek láttam. A szereplők szerintem hozzák a formájukat, és csak a két főszereplő tesz a filmhez olyat, ami nagyban megemeli a film értékét. A hang- és képi effektusok átlagosak, semmi extra. Így ez az alkotás megérdemli a három csillagot, és csak azért nem adom meg a négyet rá, mert valahol hiányérzetem maradt. Nem tudott a film annyit adni érzelemben, játékban, történetben, hogy ezt megérdemelte volna. A szereplők próbálják feljebb és feljebb tornászni a filmet, de valahogy mégis az marad az emberben, hogy ez egy átlagos alakítás volt. A forgatókönyv sem emelkedik ki, és mint írtam is, a dobálózás nekem nem jött be, ez valahol lefelé minősítette a produkciót, a forgatókönyvet, a rendezést. Poénnak talán jó volt, de akkor sem adhatok rá jobb osztályzatot. Nem éreztem a főszereplők között azt a vibrálást, szerelmi kapcsolatot, amit át kellett volna adjanak. Sima randis, egyszerű találkozók, nem nagy bonyodalmakkal, röviden így is összefoglalhatnám. Mindezektől eltekintve marad nekem egy átlagos mozinak... Üdv, Yosi

2022.07.22 sptt

Kedves, életszagú és néha szórakoztató történet két különböző stílusú íróról és a találkozásukról. Nem fog díjakat nyerni a film, öt év múlva senki nem fog rá emlékezni, de képes volt kellemes másfél órát szerezni. 6/10

2022.07.05 Fikatours_blogger

Így volt tökéletes

Általában zavar, ha úgy írnak meg egy történetet, hogy főszereplője véletlenül éppen író, vagy szerkesztőség dolgozója. Itt viszont kifejezetten hozzátett a sztorihoz, mondhatni, az egyik mondanivalója éppen ez volt a filmnek. Jól kidolgozott karakterek, ami életszerűvé tette a jeleneteket. Minden percét átéltem és élveztem.

2022.01.09 petraszab

Egész kellemes film volt, bár az előzetesből nem sok minden derül ki a film stílusát tekintve. Jók a karakterek, vannak benne vicces és komoly jelenetek is.

2022.02.01 diumiu

A film tetszett, de megmondom őszintén, kicsit többet vártam, így nem hagyott bennem mély nyomokat. Ami viszont kiemelkedő a filmben, az a szereposztás.

2023.02.21 Lóri Ádámcsik

Végre egy jó magyar romkom

A magyar filmek közül mindenképpen kiemelkedő. Jó a történet, jók a karakterek és a színészek. Különösen a főhősnő tetszett. Kellemes esti film, párban, vagy anélkül is akár. A záró jelenetet érdekesebbre is meg lehetett volna csinálni, de ne legyünk telhetetlenek.

2021.08.20 qwertz

A cím az egyszerűen becsapós, nem tökéletes ez a film, de szerintem nagyon jól összehozták a szereposztást, végre egy olyan magyar film, amelyben a kisebb szerepekre is nagy neveket mertek kasztingolni.

2021.08.19 Amenhotep

Egyszer meg lehet nézni ezt a filmet, de valahogy nem sokat hagyott bennem a történet, mindenesetre azonban nem bántam meg, hogy megnéztem.