Közösség

Vélemény:

 

71 Így vagy tökéletes

(2020)

Inkább 4-es alá...

 
Emmersson   2022.01.12 17:55
2

Volt ebben minden - gagyi, klisé, ócska színészi játék és remek alakítás, frappáns ötletek, okos húzások. Kiemelném a hulladék kategóriában Trokán Nórát. Csupán az érdekes fejszerkezete miatt szerepeltetik, valamint a teste miatt. Gyenge volt még - ahogyan a Mindenki című túlértékelt PC-ömlengésben is - Hais Dorottya. Van, akinek nem való a film... Béres Márta (a büdös életben nem hallottam róla!) tanuljon meg artikulálni, akkor még jó színésznő is lehet belőle! Pozitívum: Fekete Ernő a kisujjából rázta ki a szerepet, profi volt. Ahogyan az asszisztense, Dér Zsolt is hozta a laza srác figuráját. A két "regénybéli" szereplő is jó volt. Hegedűs D. Géza pedig még ebben a nyúlfarknyi szerepben is Isten. :) Elek Feri megint férfiatlan dokit, egy poénkodó urológust alakít... de ő már beleragadt ezekbe, pedig több van benne. Állítólag játszott a filmben Ónódi Eszter és Gáspár Sándor, de nekem eskü, hogy nem rémlik! Biztosan épp pislogtam... Az különösen bejött, hogy egy rövid jelenettel, mintegy helyretéve a me too p*csákat, megmutatták, hogyan viselkedik egy IGAZI NŐ, HA MOLESZTÁLJÁK!!! A "regény" bemutatásánál tetszett, hogy mindenki az író hangján beszélt. És valljuk be, a felütés g*ci jó volt. ;)