A legjobb dolgokon bőgni kell (2021)

Things Worth Weeping For

Grosan Cristina
Grosan Cristina
Huzella Júlia

dyogenes   2021. 10. 13.

Bezzeg a mi időnkben...

Tetszett a film. Hasonló korú gyermekeim vannak, hasonló gondokkal. Elismerésem az alkotóknak, csak így tovább!

orbanzso   2021. 09. 17.

Nagyon rendben van ez a film, imádtam a humorát, a történet pedig amennyire keserédes, annyira aranyos is. Olyan dolgok ezek, amelyekkel mindannyian szembesülünk az életben.

petera050   2021. 09. 16.

Nagy fenntartásokkal vártam erre a filmre, szerencsére azonban kellemesen csalódtam. Egszerűen imádtam, ha jobban belegondolok.

Szilonka   2021. 10. 12.

Imádom Rainer-Micsinyei Nórát. Örülök, hogy egyre több szerepben tűnik fel. A film valakinek vagy bejön, vagy nem látja értelmét. Én az első csoportba tartozom.

indingo   2021. 10. 11.

Olyan kis semmilyen a film. A története kevés, de ettől még lehetne jó film. Az érzelmi oldala sem fogott meg. Kár érte.

Tyranno   2021. 09. 28.

Szörnyű

Nézhetetlen, minősíthetetlen, amatőr.

A film 7 567 966 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 5 135 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Grosan Cristina első nagyjátékfilmes rendezése.

(csd)

Grosan Cristina első filmje tehát igencsak ígéretes debütálás, mely nyugodtan odatehető a magyar függetlenfilm hasonló, jobban sikerült kísérletei mellé. A hangvétel pontos eltalálásán túl már csak a karakterfejlődés ábrázolásán kell majd dolgozni a jövőben. több»

Grosan nagyon szépen bánik főszereplőjével (nyilván azonosul is vele), s a film legjobb, legszerethetőbb pillanatai is akkor születnek meg, amikor Rainer-Micsinyei egyik lábáról a másikra nehezedik, s motyog valami rögtönzöttnek tűnőt – bármiről, amivel karakterének épp kezdenie kellene valamit. több»