A legjobb dolgokon bőgni kell

Things Worth Weeping For

2024.04.20 Emmersson

Feszengős

Mielőtt véleményt akartam írni, három csillagban gondolkodtam. Aztán átgondoltam, hogy milyen filmekre adtam én ennyit, és azoknál ez bizony gyengébb. Az egész film alatt kényelmetlenül éreztem magam. De nem azért, mert kilökött volna a komfortzónámb... Teljes kritika

2021.09.17 orbanzso

Nagyon rendben van ez a film, imádtam a humorát, a történet pedig amennyire keserédes, annyira aranyos is. Olyan dolgok ezek, amelyekkel mindannyian szembesülünk az életben.

2021.10.13 dyogenes

Bezzeg a mi időnkben...

Tetszett a film. Hasonló korú gyermekeim vannak, hasonló gondokkal. Elismerésem az alkotóknak, csak így tovább!

2021.09.16 petera050

Nagy fenntartásokkal vártam erre a filmre, szerencsére azonban kellemesen csalódtam. Egszerűen imádtam, ha jobban belegondolok.

2022.01.29 Crystaldeer

Ezen nem fogsz bőgni

Mivel a film szerint a legjobb dolgokon bőgni kell, ez nem tartozik a legjobb dolgok közé, szóval bőgni biztos nem fogsz rajta, de még nevetni se nagyon. A story nem lett volna rossz, de olyan se eleje, se vége film, amit én nagyon nem szeretek amúgy, ha egy filmnek nincs normális befejezése. Adok egy tippet, hogy ne pazarold rá az idődet. ;)

2022.01.27 jakedave

Hm...

Szerintem feledhető. :(

2021.10.12 Szilonka

Imádom Rainer-Micsinyei Nórát. Örülök, hogy egyre több szerepben tűnik fel. A film valakinek vagy bejön, vagy nem látja értelmét. Én az első csoportba tartozom.

2021.10.11 indingo

Olyan kis semmilyen a film. A története kevés, de ettől még lehetne jó film. Az érzelmi oldala sem fogott meg. Kár érte.

2022.02.03 Fikatours_blogger

A legrosszabb történeten bőgni kell

Van olyan, hogy egy írónak nem jut eszébe jó történet. Olyankor nem kell mindenáron a klaviatúra elé ülni. Persze az is meglehet, hogy még nem értem meg ehhez a művészi magassághoz.

2021.09.28 Tyranno

Szörnyű

Nézhetetlen, minősíthetetlen, amatőr.

2022.12.19 filmesalakitasok

A nagyszerű ötlet és a középszerű kivitelezés nem ér össze, de nem bánom, hogy megnéztem a filmet.