Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Sabnock Sanatory   2020. 06. 15.

Nem volt rossz,de ebből a fajta filmből,ebből a Hollywood-i humorból tele a padlás.Nem túl izmos történet,logikai buktatók,és zagyvaságok,kissé erőltetett játék. Persze,még a jobbak közé tartozik.

hszpp   2017. 02. 05.

Nagyon örültem ennek a filmnek.Vegre nem csak fiatal,romantikus,szerelmes alkotások születnek, hanem az igazi,mindennapos hétköznapok szülte,s ihlette filmek is. Hiányzott mar egy ilyen,bar tobb lenne:)

diumiu   2018. 01. 31.

Az egyik kedvencem ez a film, annyira könnyed, mint egy jó sikerült piskóta. Olyan történetet mesél el, ami bárkivel megtörténhet, az pedig egy plusz pont, hogy végre az érettebb generáció került középpontba, nem mindig csak a tinik. Ajánlom mindenkinek!

tiszaizsofi   2016. 10. 13.

Kicsit elcsépelt volt a film, olyan hétköznapi fajta. egyszer meg lehet nézni de tele van sablonnal és felesleges üresjárattal. A két színésztől többet vártam volna , a történet kicsit csöpögős...

tilino   2017. 02. 06.

Nem vagyok sem Meryl Streep, sem Steve Martin, sem pedig Alec Baldwin rajongó, de az Egyszerűen bonyolultban mindhárman nagyon tetszettek. Fergeteges vígjáték jó poénokkal és párbeszédekkel!!

urbanistaa   2019. 01. 08.

Nem szeretem alapvetően Meryl Streep karakterét, de az Egyszerűen bonyolultban Alec Baldwinnal nagyon szerethető, vicces, érdekes kapcsolatot mutattak be.

Mano35   2015. 10. 20.

Aranyos, magával ragadó filmvígjáték, dráma. A szereplők hozzák a formájukat, annak ellenére hogy már nem fiatal alakításuk ez. Lendületes, szórakoztató film.

Több díjat is bezsebeltek a színészek és maga a film is. Grownups Awards: Alec Baldwin és Meryl Streep a legjobb színésznő díját kapta meg. National Board of Review, USA: Meryl Streep és Alec Baldwin kapott díjat.

(Sabnock Sanatory )

A jelenetben, amikor Jane felveszi a telefont, mert a lánya hívja, láthatóan meglepődik azon, hogy Jake váratlanul megcsókolja, aminek köszönhetően véletlenül azt kérdezi, hogy "Még mindig a telefonban vagy?", ahelyett, hogy azt kérdezné, "még mindig a gépen vagy?". Ez egy őszinte reakció volt Meryl Streeptől, aki nem számított rá, hogy Alec Baldwin megcsókolja. Nancy Meyers utasította Baldwint, hogy tegye azt, amit Jake is tenne ebben a helyzetben. Szerencsére Streep nem állt le, hanem korrigálta a hibáját, ezért is maradhatott a filmben a jelenet.

Meryl Streep megkérte a Vassar főiskolát, ahol korábban ő is tanult, hogy a diplomaosztós jelenetet hadd forgassák a kampuszon, azonban visszautasították a kérését annak ellenére, hogy ő is kuratóriumi tag, és két lánya is oda járt korábban.