Egyszerűen bonyolult

It's Complicated

2021.10.29 dandelion1983

Szerethető alkotás, bár a játékidőt egy kissé indokolatlanul hosszúnak éreztem. Jók a karakterek, a történet, bár humor viszonylag kevés volt benne. A műfajában jó darabnak számít, összességében tetszett.

Nem volt rossz,de ebből a fajta filmből,ebből a Hollywood-i humorból tele a padlás.Nem túl izmos történet,logikai buktatók,és zagyvaságok,kissé erőltetett játék. Persze,még a jobbak közé tartozik.

2017.02.05 hszpp

Nagyon örültem ennek a filmnek.Vegre nem csak fiatal,romantikus,szerelmes alkotások születnek, hanem az igazi,mindennapos hétköznapok szülte,s ihlette filmek is. Hiányzott mar egy ilyen,bar tobb lenne:)

2018.01.31 diumiu

Az egyik kedvencem ez a film, annyira könnyed, mint egy jó sikerült piskóta. Olyan történetet mesél el, ami bárkivel megtörténhet, az pedig egy plusz pont, hogy végre az érettebb generáció került középpontba, nem mindig csak a tinik. Ajánlom mindenkinek!

2016.10.13 tiszaizsofi

Kicsit elcsépelt volt a film, olyan hétköznapi fajta. egyszer meg lehet nézni de tele van sablonnal és felesleges üresjárattal. A két színésztől többet vártam volna , a történet kicsit csöpögős...

2017.02.06 tilino

Nem vagyok sem Meryl Streep, sem Steve Martin, sem pedig Alec Baldwin rajongó, de az Egyszerűen bonyolultban mindhárman nagyon tetszettek. Fergeteges vígjáték jó poénokkal és párbeszédekkel!!

2016.12.15 Maxima

Klasszikus, romantikus dráma. Meril Streep hozza a formáját, jól alakít benne. A sztorija érdekes, izgalmas és magával ragadó. Profik benne a színészek.

2015.10.20 Mano35

Aranyos, magával ragadó filmvígjáték, dráma. A szereplők hozzák a formájukat, annak ellenére hogy már nem fiatal alakításuk ez. Lendületes, szórakoztató film.

2015.11.16 Regi82

Gyenge a története,de szerethető film. A vége kicsit érdekes lett,mert a nézők fantáziájára bízzák,ki hogy képzeli. Több alkalommal is nevettem de azért csak egy közepes film lett.

2019.01.08 urbanistaa

Nem szeretem alapvetően Meryl Streep karakterét, de az Egyszerűen bonyolultban Alec Baldwinnal nagyon szerethető, vicces, érdekes kapcsolatot mutattak be.

2015.03.26 kiskat

Nekem tetszett ez a film. Jó volt hogy végere nem a tipikus "tini sztori" vagy "most találok életem szerelmére sztori". Valóság hűbb és másfajta problémákat hoz elő. És ki ne szeretné ezeket a vicces filmeket?:)

2015.03.30 dorahuse

Nagyon jó film :D jók a poénjai, és megmutatjamindenkinek, hogy az ötvenes nők is tudják élvezni az életet :D

2015.02.13 eni20121004

Nagyon jó, valószínűleg a főszereplő 3-as miatt lett ez a gagyi story ennyire izgalmas és nézhető. Kellemes romantikus film egy kis humorral.