Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Egek ura (2009)

Up in the Air

George Clooney

Ildikó Bacskai   2020. 12. 28.

Már megint egy ratyi filmcím fordítás... A film egyébként elég átlagos, leszámítva a történet fő szálát, ami elég érdekes, viszont a kivitelezés, a színészi játék silány, a zenék jelentéktelenek. Egyszer meg lehet nézni.

indingo   2018. 02. 02.

Nem tetszett a film. Eleve ilyen hülye állás, hogy körbeutazza a pali a világot, hogy kirugdosson embereket, majd inkább átállnak arra, hogy online végezzék mindezt, ami idővel befuccsol. A szerelmi szál egy fokkal élvezetesebb volt.

Deku   2017. 09. 13.

Azt kell, hogy mondjam ez a film már közel van a tökéleteshez, kis túlzással állíthatom ezt. Nem sok ilyen jól összetákolt film van. Izgalmas, remek és oltári jó. Többször is megnézem még.

harnas1207   2018. 12. 03.

A film alapjáraton semmilyen. Nem is a fickó munkája a lényeg, vagy a céljai. Inkább az egész történet lezárása, hogy valaki vívódik a saját érzéseivel és beidegződésével. Aztán megtörik, hallgat másokra és bumm pofára esik. Mégiscsak hinnie kellett volna konok önmagának.

Bazzzsi   2018. 03. 31.

Próbáltam keresni a mögöttes tartalmat, a tanulságot de nem sikerült fellelnem. Szerintem túl egyszerű, középszerű a története ahol még egy happy endre se futott.

TomÁcs   2018. 04. 14.

Számomra sokat nem adott a film. Nincsenek benne nagy párbeszédek, a története is eléggé semmilyen. Cloney neve dob rajta valamennyit, de még így is gyenge.

VvV   2018. 11. 23.

OLyan semmilyen a története. Nem túl maradandó alkotás, a története naturális.

Anna Kendrick párhuzamosan forgatta az Egek urát a második Alkonyat filmmel, ezért George Clooney állandóan ugratta a színésznőt.

Anna Kendrick éppen futott, amikor a szobatársa felhívta őt, hogy Oscar díjra jelölték az Egek ura című filmben nyújtott alakításáért.

Jason Reitmannak épp Anna Kendrick járt a fejében, amikor Natalie karakterén dolgozott. Ám ezt nem mondta el a színésznőnek a forgatás idején, nehogy nagy legyen rajta a nyomás.

Emily Blunt-ra az Ördög Prada-t visel, még Ellen Page-re az Eredet című film miatt figyeltek fel a készítők Natalie szerepére.

Bingham karakterére Steve Martin volt a beugró, ha az egyeztetések nem jöttek volna össze George Clooney-val.