Egek ura

Up in the Air

2022.09.06 Interfectorem Sabnock

A fordítást inkább hagyjuk!

George Clooney egy jó színész! Öreglányok, Vészhelyzet, Alkonyattól pirkadatig, Viharzóna, Solaris, Ocean's filmek, Álmatlanság, Rossz pénz, stb, stb... Ez a filmje pedig különösen kedves számomra. Miért? Mert maga az Élet nagy igazságai vannak a sor... Teljes kritika

2018.02.02 indingo

Nem tetszett a film. Eleve ilyen hülye állás, hogy körbeutazza a pali a világot, hogy kirugdosson embereket, majd inkább átállnak arra, hogy online végezzék mindezt, ami idővel befuccsol. A szerelmi szál egy fokkal élvezetesebb volt.

2017.09.13 Deku

Azt kell, hogy mondjam ez a film már közel van a tökéleteshez, kis túlzással állíthatom ezt. Nem sok ilyen jól összetákolt film van. Izgalmas, remek és oltári jó. Többször is megnézem még.

2022.02.09 Emmersson

Kár, hogy nem kapott szobrocskát

Szerettem ezt a mozit! Akár dupla ilyen hosszban is néztem volna, még és még... Nem izgalmas, nincsenek nagy fordulatok. Egy fura figura nem hétköznapi életének egy szeletét látjuk, természetesen azt, ami a fura életéhez képest fura... vagyis normális. Majdnem és viszonylag! De neki már ez is sok. Eljátszik a gondolattal... eljátszanak vele. Most az egyszer őt rúgják ki. Keserédes, de mégis kedves film. Vera Farmiga pedig nagyon szexi. ;)

2018.12.03 harnas1207

A film alapjáraton semmilyen. Nem is a fickó munkája a lényeg, vagy a céljai. Inkább az egész történet lezárása, hogy valaki vívódik a saját érzéseivel és beidegződésével. Aztán megtörik, hallgat másokra és bumm pofára esik. Mégiscsak hinnie kellett volna konok önmagának.

2018.03.31 Bazzzsi

Próbáltam keresni a mögöttes tartalmat, a tanulságot de nem sikerült fellelnem. Szerintem túl egyszerű, középszerű a története ahol még egy happy endre se futott.

2018.04.14 TomÁcs

Számomra sokat nem adott a film. Nincsenek benne nagy párbeszédek, a története is eléggé semmilyen. Cloney neve dob rajta valamennyit, de még így is gyenge.

2018.11.23 VvV

OLyan semmilyen a története. Nem túl maradandó alkotás, a története naturális.

2020.12.28 Ildikó Bacskai

Már megint egy ratyi filmcím fordítás... A film egyébként elég átlagos, leszámítva a történet fő szálát, ami elég érdekes, viszont a kivitelezés, a színészi játék silány, a zenék jelentéktelenek. Egyszer meg lehet nézni.

2018.08.28 Lonka

Nem egészen találtam meg a film értelmét. Elnagyolt az egész és valahogy se nevetni se sírni nem tudtam rajta.

2019.04.23 petraszab

Eléggé belecsöppentünk a történetbe, sok mindent nem tudunk meg az előzményéről, és csak úgy csordogál a játékidő, majd vége lesz.

2016.04.21 Zsceeeka

Aranyos történet , nem mondom, hogy a legjobb George Clooney-s film, amit láttam, de egyszeri megnézésre mindenképpen ajánlani tudom, leginkább azért a női nézőknek fog bejönni a film, van egy olyan sejtésem.

2019.06.24 De Matt

Határozottan jó film. Bár sokan kritizálják, és nem élvezik, szerintem nagyon is a helyén van. Az Egek ura mesterien bemutatja a mai társadalomban észlelhető közönyt, a sivárságot, azt a furcsa állapotot, ami a fejlett Nyugatot jellemzi. A közbeszédd... Több

2021.08.21 Jumanji175

Mit is írhatnék erről a filmről? Egyedi, furcsa, zseniális. Nem egy tipikus akciódús film, amiben röpködnek a robotok, az űrhajók meg stb. Szóval aki az ilyen filmeket kultiválja, annak nem ajánlom. Sőt messzire kerülje el, mert nem fog neki tetszeni... Több