Újra otthon

Home Again

2022.03.06 Péter Fazekas

Aranyos film, de elég egyszer megnézni!

2018.01.31 Shelby07

Háát Reese Witherspoon-nak nagyon jó filmjei szoktak lenni, de ez éppen nem azok közé tartozik. Ez a film egyszerűen nem szólt semmiről. Szó szerint semmiről. Az a minimális történet ami benne volt az egy jó film háttérsztorija, nem pedig a fő törté... Több

2017.10.05 indingo

Annyira nem borzasztó, mint amiket olvastam róla. Nem a legjobb romantikus vígjáték az tény, de egy kedvelhető film. A története helyes, de kiszámítható. Egynek elment.

2017.09.23 ArpiHajdu és Réci

Hollywoodian rózsaszín

Az Újra otthon annyira hollywood-i, hogy ennél már nem is lehetne rózsaszínebb. Ami alapvetően nem baj, sőt, néha jól is esnek az ilyen filmek, de nehezen lehet komolyan venni őket. Már az alapfelvetés is eléggé valószínűtlen: 40-es anyuka elmegy b... Teljes kritika

2019.06.25 HercegPeter

Ebben filmben sikerült megalkotni a tökéletes nőt. Okos, szép, kedves és gondoskodó. Ennél többet nem nagyon kívánhat egy férfi. Reese Witherspoon pedig pont ilyen. Azt viszont nem szeretem, ha egy gyereket túl okosnak állítanak be és túl választéko... Több

2019.07.29 Szilonka

Reeset régen nem kedveltem, de az utóbbi időben olyan filmeket készít amik bejönnek. Ez is egy aranyos romantikus film, jó a kémia a két szereplő között.

2017.10.22 Bazzzsi

Kedves és egyszerű film, ami nem akar másnak mutatkozni, mint ami. Pont annyit ad, amennyit ígér. Nincsenek benne nagy gondolatok. Én kedveltem és 1-2 év múlva biztosan újra nézem.

2018.04.14 TomÁcs

Helyes volt a fiúk és a kislányok kapcsolata. Történetben közepes, kiszámítható, de kedvelhető. Reese Witherspoon is nagyon természetes volt és igazi bombanő.

2018.11.01 VvV

Egy kis időre kiszabadítja az embert a szürke hétköznapokból. Helyes film, de nem eléggé különleges.

2019.08.15 Lonka

Nagy dolgok nem történtek a filmben és a szerelmi szálacska is esetlen volt, nem eléggé kidolgozott, hiányzott belőle a szikra.

2017.12.09 Greeta

Olyan habkönnyű romantikus vígjáték, amin összebújnak a párok. Egyszerű a története, helyesek a szereplők, de nem egy nagyágyú a film. Olyan egyszer nézős.

2019.05.04 petraszab

Witherspoonnak azért fényévekkel jobb filmjei vannak, de néha kell az ilyen is. Egy könnyed limonádé nem túl emberes történettel.

2020.09.23 Timike

A főszereplő fiúcskák helyesek, Reese Witherspoon igazán csinos, de ezzel még nem lehet eladni a filmet. A története kicsi elcsépelt, sok izgalom vagy váratlan lépés nem volt benne.

2018.03.02 kevelin

Reese-nek vannak jó filmjei na ez nem az. Semmi újat nem hozott, vicces pláne nem volt. Megnéztem de igazából nem is emlékszem már rá. Ugyanezt az időt érdemes másra szánni